1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından taşeron kadro başvuru sonuçları açıklandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında kadro başvurusu yapan taşeron işçilerden başvuruları kabul edilenlerin isim listeleri açıklandı.

A+A-

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından taşeron kadro başvuru sonuçları açıklandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının resmi internet sitesinden yayınlanan duyu ile kadro başvurusu yapan taşeron işçilerden başvuruları kabul edilenlerin isim listeleri açıklandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 24 Aralık 2017 tarihli ve 30280 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 inci maddesi gereğince  “Sürekli İşçi kadrolarına” atanmak üzere başvuru yapan ve başvuruları uygun görülen kişilerin yer aldığı listeleri yayınladı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca yayınlanan listelerde ismi bulunmayan taşeron işçiler 3 gün içerisinde yazılı olarak itirazda bulunabilecekler. Bu husus 1 Ocak 2018 tarihli Resmi Gazete’de Tespit komisyonu kararına göre sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren öngörülen süre içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilir maddesi ile hüküm altına alınmıştı.

Merkez Güvenlik personeli için Tıklayınız.

Merkez Temizlik personeli için Tıklayınız.

Taşra Temizlik personeli için Tıklayınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler