1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. BİLSEM Öğretmen Atama Sonucu Oluşan Taban Puanlar
BİLSEM Öğretmen Atama Sonucu Oluşan Taban Puanlar

BİLSEM Öğretmen Atama Sonucu Oluşan Taban Puanlar

Milli Eğitim Bakanlığı MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından Bilim ve Sanat Merkezlerine öğretmen atama sonuçlarının açıklanmasından sonra öğretmen atama sonucu oluşan taban puanlar da açıklandı. İşte tüm puanlar.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Bilim ve Sanat Merkezlerine öğretmen atama sonuçlarını 9 Haziran 2017 tarihinde açıkladıktan sonra oluşan puanlara 5 gün içinde itirazları aldı. Atamaya esas BİLSEM öğretmen atama taban puan sonuçları da açıklandı. Bu kapsamda tebligat, görevden ayrılma ve göreve başlama işlemleri de dün başlatıldı.

Görevden ayrılma ve başlama işlemleri öğretmenlere atama kararnameleri tebliğ edilerek görevden ayrılma ve göreve başlama işlemleri tamamlanacaktır. Öğretmenlerin ayrılma ve başlama işlemleri MEBBİS Atama Modülüne işleneceği duyurulmuştu. Tebliğ ve ilişik kesme işlemlerinin tamamlanması 16 Haziran 2017 tarihine kadar yapılabilecektir.

MEB; BİLSEM öğretmen atama sonucu değerlendirme Kriterleri Formu üzerinden yapılan değerlendirme sonuçlarına itirazlar, değerlendirme sonuçlarının ilan edildiği tarihten itibaren en fazla beş iş günü içinde il millî eğitim müdürlüğü aracılığıyla il öğretmen değerlendirme komisyonuna yapılmasını müteakip puanlar açıklandı.

Atamaya esas puan sonuçlarına itirazlar, sonuçların ilan tarihinden itibaren beş iş günü içinde dilekçe ile doğrudan Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne yapılacaktır. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne yapılan itirazların cevaplanmasında evrak kayıt tarihi dikkate alınacaktır denilmektedir. İl branş bazlı taban puanlar için TIKLAYINIZ. Kurum bazlı taban puanlar için TIKLAYINIZ. Sonuçlar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler