BİM Aktüel 27 Şubat 2018 Salı İndirimli Ürünler Listesi Yayınlandı

Haftalık aktüel fırsat kataloğunu rakip firmalardan farklı günlerde yayınlamayı tercih eden BİM, marketler arasında yaşanan aktüel indirimli ürünler rekabet yarışına, hazırladığı haftanın önerileri listesiyle 27 Şubat 2018 Salı günü katılıyor.

BİM Aktüel 27 Şubat 2018 Salı İndirimli Ürünler Listesi Yayınlandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİM 27 Şubat 2018 Aktüel indirimleri Salı günü başlayacak ve 2 Mart Cuma günü sona erecek. Bim market’in en önemli kampanyasının BİM Aktüel Cuma indirimleri olduğunu artık biliyorsunuz. Fakat perakende sektöründe her zaman farklı çizgide ve daha ekonomik olmayı kendine ilke edinen Bim market, hafta içi yayınladığı Bim aktüel Salı kampanyası ile bu özelliklerini vitrinlerinde sergileyerek takipçileriyle paylaşıyor. Bu hafta Bim aktüel salı raflarında yer alacak olan indirimli ürünleri beraber inceleyelim.

BİM Aktüel 27 Şubat 2018 Salı indirimli ürünler listesi haftanın önerileri adı ile iki sayfadan oluşuyor. Jenny & Willy Maxi kremli çocuk bezi 100’lü 36,95 TL fiyatı ile aktüel kampanya Salı da, haftanın en özel ürünü olarak satışa sunulacak. BİM Salı 27 Şubat aktüel kampanyası ayrıca kişisel bakım ürünleri ile ön plana çıkıyor. Aktüel İndirim Salı kampanyasında ki daha birçok ürün seçeneğini Bim aktüel haftanın önerileri listesinde görebilirsiniz.

Bu hafta BİM Aktüel Salı da yayınlanan indirimli ürünlerin listesi:

bim-23-subat-11.jpgbim-23-subat-22.jpg

bim-2-mart-001.jpgsokhs3-mrt-001.jpg

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!