1. HABERLER

  2. AKTÜEL ÜRÜNLER

  3. BİM Aktüel Kataloğu hafta sonu indirimleri başladı (7 – 13 Aralık 2018) İndirimli Ürünler Listesinde Neler Var?
BİM Aktüel Kataloğu hafta sonu indirimleri başladı (7 – 13 Aralık 2018) İndirimli Ürünler Listesinde Neler Var?

BİM Aktüel Kataloğu hafta sonu indirimleri başladı (7 – 13 Aralık 2018) İndirimli Ürünler Listesinde Neler Var?

BİM aktüel Aralık ayı kampanyaları hızlı bir şekilde başladı. BİM aktüel 7 - 13 Aralık 2018 Cuma günü başlayan aktüel kampanya hafta sonu da devam ediyor. Merakla beklenen BİM aktüel kataloğu 7 – 13 Aralık indirimli ürünler listesinde neler var?

A+A-

Bim aktüel, Aralık ayı kampanyalarına hiç soluk almadan devam ediyor. Sizler için hazırladığı kampanyaları haftada iki gün paylaşan BİM aktüel, Aralık ayının ilk Cuma indirimlerini paylaştı. Cuma günü yeni kampanyasını başlatan BİM aktüel, hafta sonu tüm şubelerinde aktüel indirimlere devam edecek. BİM aktüel bu hafta yayınladığı kataloğu ile mükemmel ürünlerini tanıtıyor. Süper indirim fırsatlarına imzasını atan BİM aktüel, indirimlere kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta birbirinden güzel aktüel ürünleri bize ulaştıran Bim'de bu hafta şenlik var. Bildiğiniz gibi marketimiz en büyük kampanyasına başlamak için Cuma gününü bekliyor. BİM aktüel bu sayede Cuma aktüel kampanyası ile hafta sonunu boş geçirmiyor.

BİM aktüel Salı gününü ise süper bir kampanya ile süsleyerek, BİM aktüel Cuma indirimleri gününe bomba gibi giriyor. BİM aktüel Salı ve Cuma kampanyaları ile birlikte vatandaşa beklediği aktüel ürünleri indirimli alma fırsatı tanıyor. Bizde sizin için Bim aktüel kampanyalarını incelemeye devam ediyoruz. Elbette haberlerimizde öncelikli olarak BİM aktüel Salı kampanyalarına yer vererek başlıyoruz. Çünkü Bim aktüel, sizlerin beklentilerinin üzerinde aktüel kampanyalar hazırlayarak tam not almayı başarıyor. Bu hafta BİM aktüel kataloğu 7 – 13 Aralık 2018 indirimli ürünler listesinde neler var? BİM aktüel’in indirim kampanyasını sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz. Cuma gününe özel BİM aktüel bu hafta dolu dolu üç sayfalık bir katalog hazırladı. BİM aktüel ayrıca hafta sonu devam edecek olan aktüel kampanyasının hazırlıklarını çoktan tamamladı.

BİM aktüel kampanyası 7 Aralık 2018 tarihinde başladı. BİM aktüel yeni dönem kampanyası 14 Aralık 2018 Cuma günü sona erecek. Bu haftanın yeni dönem BİM aktüel market kampanyasının tanıtımını yapmadan önce halen devam eden BİM aktüel Salı kampanyasını tekrar sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kampanyayı unutan Bim aktüel takipçileri sakın üzülmesin, Bim aktüel Salı indirimlerinin bitmesine henüz üç gün var. BİM aktüel ürün listesi Cuma kampanyası ise henüz yeni başladı. Bu haftanın özenle seçilen Bim aktüel kampanya ürünlerini bizde çok merak ediyoruz. BİM market adına perakende sektöründe yaşanan rekabet ortamında ön sıralarda olmanın çok da kolay olmadığını düşünüyoruz. Bunu başarabilmek için titiz bir çalışmanın gerekli olduğunu marketlerin her hafta yayınlanan aktüel kataloglarını özellikle BİM aktüel marketin kampanyalarını inceleyince anlıyoruz. Birbirinden farklı markalar, süper aktüel ürünler her hafta ayrı bir BİM aktüel kampanya ile vatandaşa ulaşıyor.

ŞOK AKTÜEL ÇARŞAMBA KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ

Aktüel kampanyaları başarı ile vatandaşa sunabilen BİM aktüel markete teşekkür ediyoruz. Aktüel kampanyaları bizlerle tanıştıran BİM aktüel'in kampanya kataloglarını incelemeye devam ediyoruz. Bu haftanın yeni dönem Salı özel kampanyası olan BİM aktüel 4 – 7 Aralık 2018 indirimlerinde hangi ürünler satışa çıkarıldı? BİM aktüel Salı kataloğu her zaman olduğu gibi bu hafta da tek sayfa olarak karşımıza çıktı. Ayrıca 7 Aralık tarihinde başlayan BİM aktüel Cuma kampanyasının da hafta sonu devam ettiğini unutmayınız. Bim aktüel Cuma kampanyasında yer alan indirimlere ek olarak yayınlanan bu haftanın Salı Bim aktüel indirim listesinde kaliteli temel gıda ürünleri piyasadan çok uygun fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Özellikle BİM aktüel kampanyanın en özel aktüel ürünü olan Mr Green deterjan hazneli mop 49,95 TL fiyatı ile BİM aktüel'in indirim reyonlarında Salı günü satışa sunulmaya başlandı.

Her hafta merakla beklediğiniz BİM aktüel'in indirimleri, Salı günleri haftanın ilk kampanyası olarak vatandaşa sunuluyor. Piyasadan çok uygun fiyatlar ile BİM aktüel’de satılan Salı haftanın önerisi kampanya ürünleri müşteri tarafından çok talep görüyor. Aynı zamanda BİM aktüel, market deyince akla gelen sadece temel gıda ve temizlik malzemelerinin satıldığı yer olma düşüncesinin önüne geçiyor. BİM aktüel, sektörün her bölümünde yer alan sayısız ürünü mağazalarına taşıyarak süper hizmet sunmaya kampanyaları sayesinde başarıyor.” Kalitemiz güvence altındadır” diyen BİM aktüel de kampanyada satılan aktüel ürünlerin sınırlı sayıda geldiğini sakın unutmayınız.

BİM aktüel 14 Aralık son bitiş tarihi olan kampanya kataloğu ile BİM aktüel, 7 – 13 indirimli ürün kampanyasının tanıtımını yapıyor. Bim aktüel haftanın önerisi, Bim aktüel Cuma kampanyası ve Bim aktüel hafta sonu detaylarını marketin aktüel katalogları sayesinde her hafta sizler için inceliyoruz. Bim aktüel Cuma kampanyasının tanıtımını yapmadan önce size bir kez daha alışveriş listenizi kampanyadan önce hazırlamanızı öneriyoruz. BİM aktüel Cuma indirimlerinde bu hafta süper bir teknoloji ürünü satışa sunuldu. BİM aktüel'in market şubelerinin vitrinlerinde dün yerini alan Vestel Venüs V4 cep telefonu eminiz ki çok beğeni toplayacak. 2 yıl garantisi olan bu BİM aktüel ürününün bir hafta boyunca yok satacağını düşünüyoruz. Vestel servis güvencesi de olan bu ürünü BİM'de 949 TL’ye sizlerin beğenisine sunulacak.

BİM AKTÜEL SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ

BİM aktüel, bu hafta Cuma kampanyası ile bayan takipçilerini yine çok sevindirecek özellikte ürünlere yer verdi. BİM aktüel kataloğunun ikinci sayfasında yer alan mutfak gereçlerinin müjdesini bayan müşterilerimize vermeden önce Bim aktüel kataloğu ilk sayfada yer alan Kumtel çift taraflı elektrikli ısıtıcıdan bahsetmek istiyoruz. 75 TL’ye 1800 Watt ısıtıcıyı piyasadan çok uygun fiyata BİM aktüel 7 Aralık’ta alabileceksiniz. Daha küçük bir ısıtıcıya ihtiyacı olanlar için ise Dijitsu mini ısıtıcı 39,90 TL fiyatı ile BİM aktüel'in indirim günlerinde vatandaşın beğenisine sunulacak. 24,90 TL’ye ise petek üstü ısı yönlendirici BİM aktüel markette satılıyor olacak unutmayınız. Özellikle bu hafta BİM aktüel markette satışa çıkarılacak olan tek fiyat çelik ürünleri çok talep görüyor. Chef’s marka mini sahan, mini tencere, mini sütlük ürünleri sadece 24,90 TL fiyatlarla Bim aktüel reyonlarından alabilirsiniz.

Bu haftanın en özel BİM aktüel ürünü ise Phılıps katı meyve sıkacağı oldu. 2 yıl garantisi bulunan bu ürününü BİM aktüel mağazalarında taksitli alma imkanınız da bulunuyor. Yine aynı markanın filtre kahve makinesi BİM aktüel markette 189 TL çok uygun fiyatla satışa sunulmaya başladı. BİM aktüel'in indirim günlerinde fırsatlar hiç bitmiyor. Yine süper bir ürüne kampanyasında yer veren BİM aktüel, 2200 watt Fakir buharlı ütüyü 99 TL’ye aktüel Bim raflarında satışa çıkaracak. BİM aktüel de bu hafta kampanya yeni dönem indirimleri Aralık ayının ilk aktüel Cuma kampanyası olarak yayınlandı. Her hafta birbirinden özel kampanyaları müşteriye sunan BİM aktüel market, Kasım ayının ilk haftasından itibaren yayınladığı kampanyaları muhteşem aktüel indirimli ürünlerle doldurmaya Aralık ayında da devam edecek.

Kasım ayının son günü aktüel Cuma’yı sizlere sunan BİM aktüel, tesadüfen Aralık ayının birinci haftası yine bir Bim aktüel Cuma ile bizleri karşıladı. Kaliteli ve ekonomik ürünlerle alışveriş yapabilme keyfini vatandaşa yaşatmayı başaran Bim aktüel'e, perakende fiyata toptan satışın öncü ismi diyoruz. Aktüel başarıları ile her daim vatandaşı sevindiren BİM aktüel indirim fırsatlarını, Aralık ayında da bizi takip ederek öğrenebilirsiniz. BİM aktüel'in, hafta sonu kampanyası da, BİM aktüel Cuma gününün devamı olarak yayınlanıyor sizi şaşırtmasın. Alışverişlerinizi sadece hafta sonu yapabilme fırsatı buluyorsanız, Bim aktüel sizleri en yakın şubesine bekliyor. En güncel ve en ekonomik ürünlerin sadece Bim aktüel raflarında yer aldığını sakın unutmayınız. Keyifli BİM aktüel fırsat alışverişleri diliyoruz. Önerilerinizi BİM aktüel haberimizin sonuna yazabilirsiniz.

BİM AKTÜEL KAMPANYASI 7 – 13 ARALIK BİM AKTÜEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİ:

bim-4-arlk-005.jpgbim-07-1-001.jpgbim-07-2-001.jpgbim-07-3-002.jpg

 

bim-11-sali-002.jpg

sok-12-18-arlk.jpg

a101--8-14-arlk-002.jpg

bim-4-arlk-007.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler