Biroğlu Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) sarı listeden 3. grup kamu ve yapı müteahhitler adayı olan iş adamı Biroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı...

Biroğlu Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) sarı listeden 3. grup kamu ve yapı müteahhitler adayı olan iş adamı Biroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Biroğlu seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Yol Kar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Uykur ile görüşen Biroğlu, projelerini anlattı. 14 Nisan’da yapılması planlanan DTSO seçimde sarı listeden 3. grup kamu ve yapı müteahhitler adayı iş adamı Mahmut Biroğlu, ziyaretinde Sezai Uykur’a yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler aktardı. Diyarbakır’ın kalkınması ve bölgeye daha çok yatırımın getirilmesi için projelerinin olduğunu ifade eden Biroğlu, kentin isminin terörle değil, hizmetlerle anılmasını sağlayacaklarını söyledi. Biroğlu, DTSO meclisi seçimleri için Uykur’dan destek isteyerek amaçlarının Diyarbakır’ı hak ettiği yere taşımak olduğunu kaydetti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sezai Uykur ise çalışmalarını yakından takip ettiği Biroğlu’nun güzel hizmetler yapacağına inandığını ve yürekten destekleyeceğini dile getirdi.

İhlas Haber Ajansı İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!