1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eski Hükümlü ve TMY Toplam 4 İşçi Alacak!
Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eski Hükümlü ve TMY Toplam 4 İşçi Alacak!

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eski Hükümlü ve TMY Toplam 4 İşçi Alacak!

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü eski hükümlü veya TMY olarak en az ilköğretim mezunu toplam 4 işçi alımı yapacak.

A+A-

Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü eski hükümlü veya TMY olarak toplam 4 işçi alımı yapacak. Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre; Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olan 4 işçi alımı yapacak. Başvuru yapacak olana adayların en az ilköğretim mezunu en fazla lise mezunu olmadı gerekiyor.

Toplamda 4 kişi alınacak. Başvurmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden yada Bitlis İŞKUR şubelerinden yapabilecekler. Adayların başvuruları 6 Eylül 2019 tarihine kadar tamamlaması gerekiyor.

KURA İŞLEMLERİ

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş ilanı sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacaktır.

KURA TARİHİ VE YERİ: 13.09.2019 tarihinde Şehit Mahir Ayabak Konferans Salonu saat :10:00

SÖZLÜ SINAV TARİHİ VE YERİ: 23.09.2019 tarihinde Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda saat 09.50-17.00 arasında yapılacaktır.

SÖZLÜ SINAV İÇİN BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

Belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacak. Sözlü sınav için nihai listede yer alan adayların; hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğünün internet adresinden ilan edilecek. Ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler