Boğa Burcun’da Uranüsyen Dolunay

Abone Ol
Daha Fazla

24 Ekim 2018 saat 19.45’de 1 derece Boğa Burcun’da gerçekleşecek Uranüsyen Dolunayın genel etkileri;

Dolunay anın haritasında 8 derecede Aldeberan yıldızı ile İkizler Burcu yükseliyor, yöneticisi Merkür Akrep Burcun’da Jüpiter ile birlikte Mars’a kare açı yaparak bize; düşündüklerinize/konuştuklarınıza dikkat edin erdemli ve dürüst olun, kimseyi kandırmayın yanıltmayın, abartılı her türlü ifadeden kaçının, ani kararlar ve daha sonra yapamayacağınız sözler vermeyin diye uyarıyor. Olayları daha geniş ve derin bir perspektiften görebilmemizi istiyor. Ayrıca zihnin ve iletişimin daha aktif olabileceğini vurguluyor.

Finansal piyasaların ani dengesiz hareketlerine karşı dikkat !

Satürn’ün bu Dolunaya her ne kadar olumlu desteği olsa da, Uranüsyen bir Dolunay olduğu için, (temeli sağlam olmayan) duygu ve düşüncelerimizde, ruh halimizde, ilişkilerimizde ani değişikliklerin, patlamaların, krizlerin, kırılmaların, hatta ayrılık ve sonlanmaların önümüzde ki günlerde gündemde olabileceğinin altını çizmek istiyorum.

Dolunay 6 /12 ekseninde gerçekleşiyor, boyun, ense, boğaz, bademcikler, tiroit, tansiyon, cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı tedbirli olmalıyız.

Dolunay herkesin harita yerleşimine göre az veya çok yaptığı açılar doğrultusunda etkileyecektir. Dilerim hepimiz bu dolunayın güzel ve kalıcı etkilerinden nasiplenenlerden oluruz inşallah …

Biliyorum bu yıl sürekli ardı ardına devam eden gezegen gerilemelerinin açığa çıkardığı gölge etkilerinden hepimizin içi kıyıldı, çok bunaldık, daraldık, yeter artık dediğinizi duyar gibiyim… Yine de ”Dipnot” olarak belirtmek istiyorum!

Venüs retro enerjisine 16 Kasım’a kadar devam ediyor olacak. Bu da venüsyen temalarda problemlere, aksaklıklara istikrarsızlığa, sevgi eksikliklerine, çarpık ilişkilere/aldatma ve aldatılmalara, taciz, şiddet, sapıklık ve hırsızlık gibi durumların daha sık yaşanabileceğini, güzellik ve estetik adına yapacağınız girişimlerin başarılı sonuçlar vermeyeceğini, para piyasalarının dengesizliğini, satın alacağınız herhangi bir ürünü normalinden daha pahalıya alabileceğinize işaret ediyor.

Bu süreçte her türlü yeni ilişki, birliktelik, evlilik ve ortaklıklara karşı temkinli olup, olabildiğince akışta kalmanızı ve biraz kendi içinize yönelerek kendinizi içsel anlamda sorgulamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bu dönemde tanışacağınız insanlar/partnerler veya bulanacağınız girişimler size pek hayır getirmeyecektir, hatta siz hiç anlayamazsınız bile ama sosyopat diyebileceğimiz türde insanlar olabilir ve sonradan canınızı çok fena sıkabilirler. Zaten Astroloji ilmi de bizleri uyarmak ve bilinçlendirmek için var. Danışmanlık almak isteyen okuyucular yukarıda ki e-mail adresimden bana ulaşabilirler.

”Astroloji bir dildir. Bu dili anlıyorsanız gökler sizinle konuşur.” der Sevgili Dane Rudhyar.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!