1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi En Az Lise Mezunu Canlı Model Alımı Yapacak!
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi En Az Lise Mezunu Canlı Model Alımı Yapacak!

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi En Az Lise Mezunu Canlı Model Alımı Yapacak!

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi En Az Lise Mezunu Canlı Model Alımı Yapacak! Kamu personeli alımı KPSS şartı yok. Bolu AİBÜ canlı model iş ilanı ilgili detaylar My Memur haberde!

A+A-

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi tarafından bugün yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre en az lise mezunu kamu personeli alımı yapılacak. Kamu personelinin bir yıldan az süreli veya mevsimlik çalışma şeklinde yani geçici süreli personel alımı yapılacağı ilan edildi. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 8 canlı model kamu personeli alımı yapacak.

KAMU PERSONELİ ALIMI

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi kamu personeli alım ilanına başvurmak için en az lise mezunu olma şartı aranıyor. ÖSYM tarafından yapılan KPSS puan şartı aranmadığı, adayların mülakat sonucuna göre belirleneceği ilan metninde belirtildi. Vücut bütünlüğüne sahip olmak. Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olması (Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış sağlık raporu ile belgelenmesi gerekmekte olup, göreve başlaması uygun görülen adaylardan istenilecektir.)

4B’Lİ KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

Müracaatlar ilanın ilgili gazetede yayımlandığı günü izleyen ilk iş gününden itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binası zemin katında ki ZB06 nolu büroya istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi kamu personeli alım ilanına başvuracak adaylardan istenen belgeler ise şu şekildedir:  Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi, Fotoğraf (2) adet, Savcılık iyi hal kâğıdı. (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.), İş Talep Formu http://gsf.ibu.edu.tr/ adresinden temin edilecektir.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi kamu personeli alımı resmi gazete çeşitli ilanlar sayfasında yer aldı. Kamu personeli alım ilan metnine erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.