1. HABERLER

  2. SÖZLEŞMELİ PERSONEL

  3. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 9 Sözleşmeli Sağlık Personel alımı yapıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereye yapılacak?

A+A-

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hemşire unvanlı Sözleşmeli Personel pozisyonu için 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre alım yapılacak.

Başvurularda adaylar istenilen genel şartlar? Başvuracak adayların hemşire unvanıyla 4 kadro için hemşirelik lisans programlarından mezun olması ve hemşirelik 5 kadro için sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu olması gerekiyor. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, 7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü çalışma planları dâhilinde gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya engel hali bulunmaması gerekiyor.

Başvurular ne zaman? Sözleşmeli sağlık personeli alım ilanına başvuracak adaylar 3 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Aynı zamanda web adresinden temin edecekleri Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak istenen belgeler ile beraber Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Posta ile müracaat edenlerin ve belgesi eksik olanların başvuruları kabul edilmeyecek.

Başvurularda istenilen belgeler neler? Öğrenim belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesi Fotokopisi, 2 adet fotoğraf ile başvuru yapabilecekler. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli ilan metni için DPB sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler