1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. BOREN 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak
BOREN 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak

BOREN 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü (BOREN) Başkanlığı tarafından 17 personel alımı ilanı yayımlandı. 2019/1 personel alımı başvuruları ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü (BOREN) Başkanlığı “SP-2019/1 BOREN süreli personel (araştırmacı) ilanı” yayımlandı. Başvurular 1 Temmuz’a kadar devam edecek. Enstitünün Ar-Ge Merkezi bünyesinde Ar-Ge projeleri kapsamında proje süreleri ile sınırlı olarak Süreli Personele Araştırmacıya) ihtiyaç duyulmaktadır. Çalıştırılacak personel, sözleşme ücretleri araştırmacının eğitim düzeyi ve deneyimi baz alınarak Enstitü tarafından tespit edilecektir.

PERSONEL ALIMI KONTENJANLARI

4 Borlu Kaplama ve Kompozit Malzeme Teknolojileri,  Organobor ve Borlu Polimerlerin Sentezi ve Uygulamaları, 3 Borlu Enerji Depolama Teknolojileri ve Süperiletkenlerin Geliştirilmesi, 2 Borlu İleri Seramik Toz Sentezi ve Sinter Teknolojileri, 1 Borlu Antifouling Boya Üretimi ve Uygulaması, 1 Borlu Tuz Kristallendirme Teknolojileri, 1 Borlu Tek Kristal Büyütme Teknolojileri, 1 Borlu Biyomalzeme Teknolojileri alanında 17 personel alınacak.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru yapılan alanda yeterli bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olmak,

Başvuru yapılan alanla ilgili en az iki yıl deneyim sahip olmak ve/veya proje/tez çalışması yapmış veya yürütmüş olmak,

Yükseköğretim kurumlarının mühendislik, fizik, kimya, biyoloji ve eczacılık bölümlerinin veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarının birinden mezun olmak,

ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (İngilizce) en az (D) düzeyinde puan almış olmak veya dil yeterliliği bakımından buna denkliği ÖSYM tarafından kabul edilen başka bir belgeye sahip olmak gerekiyor.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ÖZEL KOŞULLARI

Çalışma konularıyla ilgili çalışma düzeneği ve test sistemlerini kurabilmek, güncel çalışmaları takip edebilmek,

Farklı konularda aynı anda çalışma motivasyonuna sahip olmak,

Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak,

Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilmek,

Seyahat engeli bulunmamak,

Öğrenmeye hevesli ve takım çalışmasına yatkın olmak,

Ofis ve işletim sistemi programlarına hâkim olmak,

Tasarım, proses geliştirme, prototip üretimi, test ve karakterizasyon çalışmalarını yapabilmek (tercihen) gerekiyor.

İlan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler