1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. BOREN 21 Personel Alımı Yapacak
BOREN 21 Personel Alımı Yapacak

BOREN 21 Personel Alımı Yapacak

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü “BOREN” Başkanlığı tarafından süreli personel alımı ilanı yayımlandı. Proje kapsamında belirli süreli 21 araştırmacı personel alımı şartları ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü “BOREN”Ar-Ge Merkezi (Ankara) bünyesinde aşağıda belirtilen başvuru alanlarında yürütülecek Ar-Ge projeleri kapsamında proje süreleri ile sınırlı olarak istihdam edilmek üzere Süreli Personele (Araştırmacı) ihtiyaç duyulmaktadır. Araştırmacılar, 15 Temmuz 2018 tarihli ve 30479 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 687. maddesinin 2. fıkrasına göre belirli süreli iş sözleşmesi ile çalıştırılacak olup, sözleşme ücretleri araştırmacının eğitim düzeyi ve deneyimi baz alınarak Enstitü tarafından tespit edilecektir.

BOREN PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

4 Organik ve Polimer Sentezi ve Uygulamaları, 3 Enerji Depolama Teknolojileri ve Süperiletkenlerin Geliştirilmesi, 3 Tuz ve Tuz Kristallendirme Teknolojileri, 3 Kompozit Malzeme Teknolojileri, 2 PVD/CVD Yöntemleri ile Kaplama Teknolojileri, 2 İleri Seramik Toz Sentezi ve Sinter Teknolojileri, 1 Antifouling Boya Üretimi ve Uygulaması, 1 Tek Kristal Büyütme Teknolojileri, 1 Biyomalzeme Teknolojileri, 1 Cam, Cam Elyafı, Cam Kompozit Teknolojileri olmak üzere toplam 21 süreli personel alımı yapılacak.

BOREN PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1) Başvuru yapılan alanda yeterli bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olmak,

2) Başvuru yapılan alanla ilgili en az iki yıl deneyime sahip olmak ve/veya proje/tez çalışması yapmış veya yürütmüş olmak,

3) Yükseköğretim kurumlarının; Mühendislik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Eczacılık bölümlerinin veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarının birinden mezun olmak,

4) ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS)’nda (İngilizce) en az (D) düzeyinde puan almış olmak veya dil yeterliliği bakımından buna denkliği ÖSYM tarafından kabul edilen başka bir belgeye sahip olmak, (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) puanı da kabul edilecektir) gerekiyor.

BOREN personel alımı başvuru özel şartları ve başvuru tüm detayları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler