1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günün İlk Yarısı (1)
Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,452,9431,72
Acıpayam Selüloz7,542,1718,37
Adana Çimento (A)9,490,64-2,27
Adana Çimento (B)6,990,00-1,96
Adana Çimento (C)2,262,731,35
Adel Kalemcilik15,780,900,51
Adese Alışveriş Ticaret2,422,9826,04
Afyon Çimento6,913,4410,03
Ak Enerji1,202,5610,09
Akbank8,59-1,945,92
Akçansa10,040,400,00
Akdenız Güvenlık Hız.2,246,166,16
Akfen GMYO4,071,750,49
Akın Tekstil15,46-0,9612,11
Akiş GMYO4,424,499,41
Akmerkez GMYO25,780,478,87
Aksa14,591,746,50
Aksa Enerji4,231,6811,32
Aksigorta6,71-0,3010,18
Aksu Enerji13,72-1,58-7,73
Alarko Carrıer65,750,089,58
Alarko GMYO92,600,540,87
Alarko Holding6,292,285,71
Albaraka Türk1,751,1614,38
Alcatel Lucent Teletaş16,763,4639,20
Alkim Kağıt6,58-0,6017,92
Alkim Kimya45,30-0,1818,22
Altınyağ0,603,4546,34
Altınyunus Çeşme9,530,74-4,60
Anadolu Cam4,62-0,655,96
Anadolu Efes25,98-0,0812,56
Anadolu Grubu Holding20,380,9915,86
Anadolu Hayat Emek.7,190,285,12
Anadolu Isuzu12,30-0,891,07
Anadolu Sigorta4,94-0,6012,27
Anel Elektrik3,42-1,446,54
Arçelik21,74-0,914,32
Arena Bilgisayar10,452,5538,78
Armada Bilgisayar27,0010,3864,73
Arsan Tekstil4,281,4219,55
Artı Yatırım Holding1,000,0023,46
Aselsan22,86-0,359,17
Aslan Çimento39,843,80-0,30
Ata GMYO4,071,24-10,15
Atakule GMYO2,285,5618,75
Atlantis Yatırım Holding0,950,00-5,00
Atlas Yat. Ort.1,703,0318,06
AvivaSA Emeklilik Hayat14,15-0,631,51
Avrasya GMYO1,912,1426,49
Avrasya Petrol ve Tur.2,012,0310,44
Avrasya Stratejik GMYF1.316,300,012,36
Avrupa Yatırım Holding1,58-0,632,60
Ayen Enerji4,130,7319,02
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,581,1817,81
Aygaz13,41-1,904,44
Bagfaş20,02-0,4019,02
Bak Ambalaj7,300,00-0,68
Balatacılar Balatacılık2,06-4,6366,13
Bantaş Ambalaj3,641,1144,44
Banvit19,274,793,77
Baştaş Başkent Çimento3,030,0016,99
Batı Çimento3,971,5319,94
Batısöke Çimento1,583,2720,61
Bera Holding4,402,8014,29
Berkosan Yalıtım3,160,9615,33
Beşiktaş Futbol Yat.2,48-0,401,22
Beyaz Filo3,100,32-1,90
Bilici Yatırım5,59-2,9527,92
Bim Mağazalar49,58-1,436,26
Birko Mensucat0,333,136,45
Birlik Mensucat1,546,2135,09
Bizim Mağazaları12,10-0,178,33
Bolu Çimento4,731,070,64
Bomonti Elektrik1,51-2,5817,97
Borusan Mannesmann12,942,1313,01
Borusan Yat. Paz.73,35-0,4718,59
Bosch Fren Sistemleri316,601,159,21
Bossa8,472,055,09
Brisa9,16-0,97-3,68
Burçelik10,061,3173,15
Burçelik Vana18,08-14,9686,20
Bursa Çimento6,782,428,83
Carrefoursa7,5717,0060,72
Ceo Event Medya7,52-0,40-8,74
Coca Cola İçecek44,900,0916,02
Cosmos Yat. Holding2,255,1410,29
Credıtwest Faktorıng2,522,86-12,50
Çelebi101,00-0,79-1,08
Çelik Halat8,55-1,7231,54
Çemaş Döküm1,658,558,55
Çemtaş8,321,590,48
Çimbeton48,720,6618,08
Çimentaş15,856,815,67
Çimsa9,692,876,72
Çuhadaroğlu Metal3,786,7818,50
Dagi Giyim2,801,8212,00
Dagi Yatırım Holding4,22-4,0986,73
Dardanel7,007,2084,70
Datagate Bilgisayar10,264,3731,37
Demısaş Döküm3,832,6810,06
Denge Holding1,40-0,712,19
Deniz GMYO5,801,4014,85
Denizli Cam9,441,5113,19
Derimod10,026,6040,34
Derlüks Deri4,031,51-1,23
Desa Deri4,530,44-0,22
Despec Bilgisayar5,114,2920,52
Deva Holding10,822,1720,36
Diriteks Diriliş Tekstil0,76-1,30-2,56
Ditaş Doğan9,95-0,404,08
DO-CO593,60-1,075,25
Doğan Burda7,310,4120,43
Doğan Holding2,100,9614,13
Doğtaş Kelebek Mobilya2,3512,4442,42
Doğusan2,40-0,4115,38
Doğuş GMYO5,8610,1529,36
Doğuş Otomotiv12,832,1534,77
Döktaş Dökümcülük62,903,1116,59
Duran Doğan Basım23,50-1,6767,38
Dyo Boya6,678,8136,12
Eczacıbaşı İlaç4,200,2413,21
Eczacıbaşı Yatırım11,381,7012,56
Edip Gayrimenkul1,804,0529,50
Ege Endüstri651,50-0,0812,23
Ege Gübre55,451,9311,35
Ege Profil15,550,3229,91
Ege Seramik5,167,2839,08
Egeli & Co Tarım Girişim0,44-8,3337,50
Egeli&Co Enerji Yatırım0,758,7092,31
Egeli&Co Yatırım Holding0,46-4,17130,00
Egeplast15,90-0,7527,20
Ekiz Kimya1,17-8,5991,80
Emek Elektrik2,031,5027,67
Eminiş Ambalaj1,66-5,689,21
Emlak Konut GMYO1,670,0014,38
Enerjisa Enerji7,970,137,85
Enka İnşaat6,67-0,153,89
Erbosan26,00-0,384,08
Ereğli Demir Çelik9,47-1,564,76
Ersu Gıda4,314,36108,21
Escort Teknoloji3,3014,98137,41
Etiler Gıda2,39-2,45-2,45
Euro Kapital Yat. Ort.1,862,2011,38
Euro Trend Yat. Ort.1,457,4116,00
Euro Yat. Ort.1,293,209,32
Euro Yatırım Holding1,612,557,33
Fenerbahçe Futbol17,225,0019,00
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,903,387,22
F-M İzmit Piston58,00-1,1916,28
Fonet Bilgi Teknolojileri11,387,2647,98
Ford Otosan73,90-0,274,30
Formet Çelik Kapı2,905,45-3,33
Frigo Pak Gıda13,135,891,31
Galatasaray Sportif2,271,7911,82
Garanti Bankası11,77-1,675,66
Garanti Faktoring5,835,0550,65
Garanti Yat. Ort.1,5114,3939,81
Gedik Y. Men. Değ.9,87-0,8076,25
Gedik Yatırım Holding25,006,84225,10
Gediz Ambalaj9,034,3933,58
Gentaş2,510,0014,61
Gersan Elektrik3,785,5918,50
Global Men. Değ.1,95-0,513,72
Global Yat. Holding5,130,005,34
Good-Year4,433,509,38
Göltaş Çimento18,390,553,37
Gözde Girişim5,310,763,31
GSD Denizcilik3,575,0039,45
GSD Holding1,79-1,1020,13
Gübre Fabrik.9,17-0,971,44
Güler Yat. Holding2,262,7311,33
Güneş Sigorta2,978,0036,24
Halk GMYO1,532,6825,41
Halk Sigorta2,02-0,982,02
Hatay Tekstil7,74-1,4012,66
Hedef Girişim2,81-0,717,66
Hektaş10,322,9928,68
HUB Girişim48,400,83248,70
Hürriyet Gzt.1,20-2,445,26
ICBC Turkey Bank5,770,179,49
İdealist Danışmanlık3,180,00-4,22
İdealist GMYO3,37-1,4610,13
İhlas Ev Aletleri2,962,42-5,43
İhlas Gayrimenkul1,170,00-2,50
İhlas Gazetecilik4,571,78-32,89
İhlas Holding0,890,00-2,20
İhlas Yayın Holding1,051,942,94
İndeks Bilgisayar13,262,5536,70
Info Yatırım6,600,00-25,84
İntema11,650,2625,81
İpek Doğal Enerji9,781,6626,68
İskenderun Demir Çelik7,90-1,25-1,37

(Sürecek)(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

Anadolu Ajansı AA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.