1. HABERLER

  2. EKONOMİ HABERLERİ

  3. Borsada Günün İlk Yarısı (1)
Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,452,9431,72
Acıpayam Selüloz7,542,1718,37
Adana Çimento (A)9,490,64-2,27
Adana Çimento (B)6,990,00-1,96
Adana Çimento (C)2,262,731,35
Adel Kalemcilik15,780,900,51
Adese Alışveriş Ticaret2,422,9826,04
Afyon Çimento6,913,4410,03
Ak Enerji1,202,5610,09
Akbank8,59-1,945,92
Akçansa10,040,400,00
Akdenız Güvenlık Hız.2,246,166,16
Akfen GMYO4,071,750,49
Akın Tekstil15,46-0,9612,11
Akiş GMYO4,424,499,41
Akmerkez GMYO25,780,478,87
Aksa14,591,746,50
Aksa Enerji4,231,6811,32
Aksigorta6,71-0,3010,18
Aksu Enerji13,72-1,58-7,73
Alarko Carrıer65,750,089,58
Alarko GMYO92,600,540,87
Alarko Holding6,292,285,71
Albaraka Türk1,751,1614,38
Alcatel Lucent Teletaş16,763,4639,20
Alkim Kağıt6,58-0,6017,92
Alkim Kimya45,30-0,1818,22
Altınyağ0,603,4546,34
Altınyunus Çeşme9,530,74-4,60
Anadolu Cam4,62-0,655,96
Anadolu Efes25,98-0,0812,56
Anadolu Grubu Holding20,380,9915,86
Anadolu Hayat Emek.7,190,285,12
Anadolu Isuzu12,30-0,891,07
Anadolu Sigorta4,94-0,6012,27
Anel Elektrik3,42-1,446,54
Arçelik21,74-0,914,32
Arena Bilgisayar10,452,5538,78
Armada Bilgisayar27,0010,3864,73
Arsan Tekstil4,281,4219,55
Artı Yatırım Holding1,000,0023,46
Aselsan22,86-0,359,17
Aslan Çimento39,843,80-0,30
Ata GMYO4,071,24-10,15
Atakule GMYO2,285,5618,75
Atlantis Yatırım Holding0,950,00-5,00
Atlas Yat. Ort.1,703,0318,06
AvivaSA Emeklilik Hayat14,15-0,631,51
Avrasya GMYO1,912,1426,49
Avrasya Petrol ve Tur.2,012,0310,44
Avrasya Stratejik GMYF1.316,300,012,36
Avrupa Yatırım Holding1,58-0,632,60
Ayen Enerji4,130,7319,02
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,581,1817,81
Aygaz13,41-1,904,44
Bagfaş20,02-0,4019,02
Bak Ambalaj7,300,00-0,68
Balatacılar Balatacılık2,06-4,6366,13
Bantaş Ambalaj3,641,1144,44
Banvit19,274,793,77
Baştaş Başkent Çimento3,030,0016,99
Batı Çimento3,971,5319,94
Batısöke Çimento1,583,2720,61
Bera Holding4,402,8014,29
Berkosan Yalıtım3,160,9615,33
Beşiktaş Futbol Yat.2,48-0,401,22
Beyaz Filo3,100,32-1,90
Bilici Yatırım5,59-2,9527,92
Bim Mağazalar49,58-1,436,26
Birko Mensucat0,333,136,45
Birlik Mensucat1,546,2135,09
Bizim Mağazaları12,10-0,178,33
Bolu Çimento4,731,070,64
Bomonti Elektrik1,51-2,5817,97
Borusan Mannesmann12,942,1313,01
Borusan Yat. Paz.73,35-0,4718,59
Bosch Fren Sistemleri316,601,159,21
Bossa8,472,055,09
Brisa9,16-0,97-3,68
Burçelik10,061,3173,15
Burçelik Vana18,08-14,9686,20
Bursa Çimento6,782,428,83
Carrefoursa7,5717,0060,72
Ceo Event Medya7,52-0,40-8,74
Coca Cola İçecek44,900,0916,02
Cosmos Yat. Holding2,255,1410,29
Credıtwest Faktorıng2,522,86-12,50
Çelebi101,00-0,79-1,08
Çelik Halat8,55-1,7231,54
Çemaş Döküm1,658,558,55
Çemtaş8,321,590,48
Çimbeton48,720,6618,08
Çimentaş15,856,815,67
Çimsa9,692,876,72
Çuhadaroğlu Metal3,786,7818,50
Dagi Giyim2,801,8212,00
Dagi Yatırım Holding4,22-4,0986,73
Dardanel7,007,2084,70
Datagate Bilgisayar10,264,3731,37
Demısaş Döküm3,832,6810,06
Denge Holding1,40-0,712,19
Deniz GMYO5,801,4014,85
Denizli Cam9,441,5113,19
Derimod10,026,6040,34
Derlüks Deri4,031,51-1,23
Desa Deri4,530,44-0,22
Despec Bilgisayar5,114,2920,52
Deva Holding10,822,1720,36
Diriteks Diriliş Tekstil0,76-1,30-2,56
Ditaş Doğan9,95-0,404,08
DO-CO593,60-1,075,25
Doğan Burda7,310,4120,43
Doğan Holding2,100,9614,13
Doğtaş Kelebek Mobilya2,3512,4442,42
Doğusan2,40-0,4115,38
Doğuş GMYO5,8610,1529,36
Doğuş Otomotiv12,832,1534,77
Döktaş Dökümcülük62,903,1116,59
Duran Doğan Basım23,50-1,6767,38
Dyo Boya6,678,8136,12
Eczacıbaşı İlaç4,200,2413,21
Eczacıbaşı Yatırım11,381,7012,56
Edip Gayrimenkul1,804,0529,50
Ege Endüstri651,50-0,0812,23
Ege Gübre55,451,9311,35
Ege Profil15,550,3229,91
Ege Seramik5,167,2839,08
Egeli & Co Tarım Girişim0,44-8,3337,50
Egeli&Co Enerji Yatırım0,758,7092,31
Egeli&Co Yatırım Holding0,46-4,17130,00
Egeplast15,90-0,7527,20
Ekiz Kimya1,17-8,5991,80
Emek Elektrik2,031,5027,67
Eminiş Ambalaj1,66-5,689,21
Emlak Konut GMYO1,670,0014,38
Enerjisa Enerji7,970,137,85
Enka İnşaat6,67-0,153,89
Erbosan26,00-0,384,08
Ereğli Demir Çelik9,47-1,564,76
Ersu Gıda4,314,36108,21
Escort Teknoloji3,3014,98137,41
Etiler Gıda2,39-2,45-2,45
Euro Kapital Yat. Ort.1,862,2011,38
Euro Trend Yat. Ort.1,457,4116,00
Euro Yat. Ort.1,293,209,32
Euro Yatırım Holding1,612,557,33
Fenerbahçe Futbol17,225,0019,00
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,903,387,22
F-M İzmit Piston58,00-1,1916,28
Fonet Bilgi Teknolojileri11,387,2647,98
Ford Otosan73,90-0,274,30
Formet Çelik Kapı2,905,45-3,33
Frigo Pak Gıda13,135,891,31
Galatasaray Sportif2,271,7911,82
Garanti Bankası11,77-1,675,66
Garanti Faktoring5,835,0550,65
Garanti Yat. Ort.1,5114,3939,81
Gedik Y. Men. Değ.9,87-0,8076,25
Gedik Yatırım Holding25,006,84225,10
Gediz Ambalaj9,034,3933,58
Gentaş2,510,0014,61
Gersan Elektrik3,785,5918,50
Global Men. Değ.1,95-0,513,72
Global Yat. Holding5,130,005,34
Good-Year4,433,509,38
Göltaş Çimento18,390,553,37
Gözde Girişim5,310,763,31
GSD Denizcilik3,575,0039,45
GSD Holding1,79-1,1020,13
Gübre Fabrik.9,17-0,971,44
Güler Yat. Holding2,262,7311,33
Güneş Sigorta2,978,0036,24
Halk GMYO1,532,6825,41
Halk Sigorta2,02-0,982,02
Hatay Tekstil7,74-1,4012,66
Hedef Girişim2,81-0,717,66
Hektaş10,322,9928,68
HUB Girişim48,400,83248,70
Hürriyet Gzt.1,20-2,445,26
ICBC Turkey Bank5,770,179,49
İdealist Danışmanlık3,180,00-4,22
İdealist GMYO3,37-1,4610,13
İhlas Ev Aletleri2,962,42-5,43
İhlas Gayrimenkul1,170,00-2,50
İhlas Gazetecilik4,571,78-32,89
İhlas Holding0,890,00-2,20
İhlas Yayın Holding1,051,942,94
İndeks Bilgisayar13,262,5536,70
Info Yatırım6,600,00-25,84
İntema11,650,2625,81
İpek Doğal Enerji9,781,6626,68
İskenderun Demir Çelik7,90-1,25-1,37

(Sürecek)(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

Anadolu Ajansı AA

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.