Borusan birçok ilde lise, önlisans, lisans personel alımı yapıyor

Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşu Borusan birçok ilde 69 açık iş pozisyonunda alım yapıyor. Detaylar haberimizde.

23574
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri, güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır. Bu faaliyetlerle Borusan şuanda 68 farklı açık iş ilanıyla personel alımı yapıyor.

Başvurulabilecek iş pozisyonları: Mekanik Bakım Operatörü, Bakım Planlama Sorumlusu, Muhasebe, Memuru, Paketleme Operatörü, Araç Filo Takip Uzmanı, İç Satış Temsilcisi, Elektrik Bakım Elemanı, Bölgesel Satış Temsilcisi, Saha Uygulama Mühendisi, İhracat Satış Temsilcisi, Motor Tamir ve Test Operatörü, Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yardımcısı, 2. El ve Kiralama Müdürü, Technical Procurement Engineer – BESys, Satış Mühendisi, Üretim Planlama Mühendisi, Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları, Servis Mühendisi_Dönemsel, Mekanik Bakım Elemanı, Garanti Uzmanı, MEKANİK BAKIMCI, Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı, Proses Mühendisi – BESys, Proses Mühendisi – BESys, Servis Mühendisi –Trabzon, Kalite Operatörü, SAP BI Danışmanı, Proje Destek Elemanı,  İSG Uzmanı, JLR Satış Danışmanı, Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru_Dönemsel, Servis Mühendisi – Ankara, Muhasebe Uzmanı – Salıpazarı, Internal Audit Specialist, İnternal Audit Senior Specialist, İşletme Teknisyeni-Tekirdağ, Teknik Eğitim ve Gelişim Uzmanı, Servis Mühendisi, Satış Destek Uzmanı – BESys, Mali Kontrol Uzmanı, Mühendislik Destek Elemanı – Engelli, Abkant ve Giyotin Makas Operatörü, Satış Planlama Elemanı – Engelli, Kalite Operatörü, Mevzuat ve Süreç Yönetimi Uzmanı, Proje Dizayn Mühendisi -Yazılım – BESys, Marketing Supervisor, Pano Teknisyeni (BESys), Servis Teknisyeni – Kahramanmaraş, Üretim Depo Personeli, Kalite Mühendisi, Akademi Eğitim ve Gelişim Uzmanı, Merkez Muhasebe Birim Yöneticisi, Yedek Parça ve Servis Satış Temsilcisi, Mekanik Tasarım Mühendisi, Satınalma Mühendisi, Şantiye Mühendisi, Paketleme Elemanı, Üretim Elemanı, BMW Satış Danışmanı, Fason Kontrol Elemanı, İşletme Mühendisi – Çanakkale – İzmir, İşletme Mühendisi – Bandırma, İSG Birim Yöneticisi, Vinç Operatörü, Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı, Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı, Kara Nakliye Memuru-İstanbul  açık iş pozisyonlarında personel alımları olacaktır.

Şüphesiz en çok tercih edilecek açık iş pozisyonu üretim elemanı olacaktır. Üretim elemanı pozisyonu şartları ise Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun          Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden gerekiyor. Tüm ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!