1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. BOTAŞ 112 Kamu Personeli Alımı Yapacak
BOTAŞ 112 Kamu Personeli Alımı Yapacak

BOTAŞ 112 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü 112 daimi kamu işçisi alımı yapacak. Meslek lisesi, önlisans ve lisans mezunu daimi 112 işçi alımı başvuru şartları için tıklayınız.

A+A-

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü 112 sürekli işçi alımı kapsamında ilan Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinde yayımlandı. BOTAŞ bu kapsamda mühendis, uzman yardımcısı, operatör, teknisyen, müfettiş yardımcısı ve büro görevlisi alımları yapacak.

 

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğünün toplamda 112 daimi kamu işçisi kontenjanlarının dağılımları da ilan metninde yer aldı. Endüstri Meslek lisesi mezunu KPSSP94, önlisans mezunu KPSSP93 ve lisans mezunu adayların KPSSP3 hangi müdürlüğe ne kadar kontenjan ayrıldığı ilan metninde belirtildi.

 

BOTAŞ ilanı 12 Ekim’de Türkiye İş Kurumu İŞKUR sayfasında yayımlanacaktır. Başvurular ve BOTAŞ personel alımı ile ilgili detaylar da şu şekildedir:

 

BOTAŞ A.Ş. 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak Personel çalıştırmakta olup "Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümlerine tabi olduğu açıklandı.

 

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında ilk defa işci olarak görev alacakların Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS altmış ve üzeri puan almış olmaları gerekiyor.

 

BOTAŞ Personel İhtiyacı olduğunda; Türkiye İş Kurumundan (İŞKUR) talepte bulunmaktadır. İŞKUR talebimiz doğrultusunda işgücü ihtiyacını ilan etmekte ve başvuran adaylar arasından puan sırasına göre aday isimlerini BOTAŞ’a bildirmektedir. İsimleri bildirilen adaylar BOTAŞ tarafından sınava tabi tutulacaklardır.

 

Bknz: İlan metni için TIKLAYINIZ.

 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
4 Yorum