1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. BOTAŞ Metal Teknolojisi Teknisyeni Alımı
BOTAŞ Metal Teknolojisi Teknisyeni Alımı

BOTAŞ Metal Teknolojisi Teknisyeni Alımı

BOTAŞ Metal Teknolojisi Teknisyeni Alımı Yılda 112 Gün İkramiye Verilecektir Son Başvuru 2 Şubat 2015

A+A-

BOTAŞ Metal Teknolojisi Teknisyeni Alımı Yılda 112 Gün İkramiye Verilecektir Son Başvuru 2 Şubat 2015.

Lise ve Dengi Okul Metal Teknolojisi bölümü mezunları başvurabilecek. KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olanlar başvurabilecek.

- Asme Sec.Ix Ve Apı 1104 Kayak Sertifikalarına Sahip Olmak,

- Yapılacak Uygulamalı Sınavda Başarılı Olmak,

- En Az B Sınıfı Sürücü Belgesine Sahip Olmak

- Doğal Gaz Ve/Veya Petrol Hatlarında En Az 2 Yıl Süreyle Kaynakçılık Tecrübesi Bulunduğunu SGK Hizmet Dökümü Ve Çalıştığı İşyerinden Alacağı Yazı İle Belgelemek,

- Adaylara Teşekkülümüz Tarafından Atölye Ortamında Hazırlanacak 8'' Dış Çaplı Ve 5,2 Mm Kalınlığındaki Boru Kaynağı Test Düzeneğinde Uygulama Kaynak Yaptırılacak Olup, Yapılan Kaynakların NDT Testlerinden Geçmesi Gerekmektedir.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.