Bozok Üniversitesi Sağlık Personel Alımı

Bozok Üniversitesi hastanesinde çalıştırılmak üzere 15 ebe ve hemşire alımı yapılacak. Lise ve Lisans Mezunu

12068
Daha Fazla Göster

Bozok Üniversitesi hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi hükümlerince çalıştırılmak üzere 15 ebe ve hemşire alımı yapılacak.

Ebelik lisans veya Sağlık Meslek Liselerinin ebelik bölümü mezunu 1 ebe, Hemşirelik lisans bölümünden mezunu 10 hemşire ve Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu 4 hemşire alımı yapılacaktır.

2014 Yılı KPSS puan sıralaması esas alınacağından adaylardan Ortaöğretim mezunları için KPSSP94, Lisans mezunları için KPSSP3 puanını gösterir ÖSYM sonuç belgesi istenecektir. Ayrıca başvuru esnasında adaylardan fotoğraf, başvuru formu, alınacak kadroya göre eğitim belgesi veya sertifika istenecektir.

Giderleri Bozok Üniversitesi özel bütçesinde karşılanacak alım için başvurular 23 Aralık 2015 – 7 Ocak 2016 tarihleri arasında Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

2014 KPSS puan sıralaması esas alınarak belirlenen kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 gün içerisinde www.bozok.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Bozok Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı İlan Metni İçin TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bozok Üniversitesi Sağlık Personel Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!