Bozok Üniversitesi sağlık personeli alım başvuruları başladı

Bozok Üniversitesi hemşire ve Patoloji teknikeri sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Sağlık personeli ilanına başvuru için son tarihin 5 Ağustos 2016 olduğu ilan edildi.

23228
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığında bugün yayınlanan ilana göre, Bozok üniversitesi lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacak. Bozok Üniversitesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapacağı ilanda belirtildi. Bozok Üniversitesi ilanına başvuru şartları bugün itibariyle başladı, başvuruların 5 Ağustos 2016 Cuma günü sona ereceği belirtildi.

Yozgat Bozok Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 lisans mezunu, 1 lise mezunu olmak üzere 2 hemşire ve 1 Patoloji önlisans programı mezunu sağlık personeli alımı yapacak. Lise mezunu hemşire kadrosuna başvuruda bulunmak isteyen sağlık personelinin, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı diyaliz hemşireliği sertifikasına sahip olması ve yataklı tedavi kurumlarında en az 5 yıl diyaliz hemşiresi olarak çalışmış olması şartı ilanda yer alıyor. Patoloji teknikeri kadrosuna başvuru yapacak adayların ise makroskopi alanında deneyime sahip olması ve bunu belgelendirmesi isteniyor.

Bozok Üniversitesine sağlık personeli alımları 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/B maddesi ile çalıştırılacak. Sağlık personellerinde, 2014 yılı KPSS (B) Ortaöğretim mezunları için KPSS94, Önlisans mezunları için KPSS93, 2016 yılı KPSS (B) lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacağı ilanda yer alıyor. Sağlık personellerinin başvurularını Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapmalar isteniyor. İlana hakkında detaylı bilgi edinmek için ilan metnine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!