Bozok Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başladı

Bozok Üniversitesi hastanesine 5 sözleşmeli personel alımı yapılacak. 2016 KPSS puan üstünlüğü ile alımlar gerçekleştirilecek. Şartlar ve tüm detaylar için tıklayınız.

23570
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozok Üniversitesi hastanesinde veya Rektörlükçe görevlendirilecek diğer birimlerde, 2016 Yılı KPSS (B grubu) puan sıralaması esas alınarak, 657 sayılı Kanun’un 4/B maddesi gündüz veya gece nöbet sistemine göre çalıştırılacak sözleşmeli personel alınacaktır. 4 adet hemşire ve 1 adet ebe alımı için gerekli detaylar şu şekilde. Başvurular 22 Ağustos ile 5 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır.

4 hemşire alımı için Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak ve 1 ebe alımı için ise ebelik bölümü lisans mezunu olmak gerekiyor. Başvuracak adaylarda aranacak genel şartlar şu şekilde:  T.C. Vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun değişik 48’inci maddesinin (A) fıkrasının 4, 5, 6 ve 7’nci bentlerinde belirtilen şartları taşımak, 657 sayılı Kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, 2016 yılı KPSS (B) grubu lisans sınavına girmiş olmak gerekiyor. Ayrıca herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak da aranan özellikler arasında.

Başvuru şekli ve yeri:  Bozok Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’ndan ya da üniversite internet adresinden temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile birlikte Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

Başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçları: 2016 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak belirlenen kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) iş günü içerisinde www.bozok.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Göreve başlayanlardan, aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Kadro sayısı kadar yedek uygulanacaktır.

İstenilen belgeler: Öğrenim Belgesi fotokopisi, 2016 KPSS (B) grubu lisans sınav sonuç belge fotokopisi, Başvuru Formuna yapıştırılmak üzere bir adet Fotoğraf, (son altı ay içinde çekilmiş), Sözleşmeli Personel Başvuru Formu ( www.bozok.edu.tr ) ilan duyurusundan veya Personel Daire Başkanlığından temin edildikten sonra eksiksiz olarak doldurulup teslim edilecektir. İlan detay için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!