Bu Haftanın Gök Günlüğü

Abone Ol
Daha Fazla

Bu haftanın genel göksel enerjilerinde Ay Balzamik fazda kapanma evresinde ilerlerken,

Gökyüzünde oluşan Güneş/ Mars karesi rekabeti, meydan okumayı, ego savaşlarını, tartışmaları, pasif agresyonu, baskıcı maço ve fevri tavırları açığa çıkararak herkesi zorlayacağa benziyor. Kontrolümüz dışında ki bu enerjiyi dengeleyebilmek için spor ve yoga gibi benzeri uğraşlara yönelebiliriz. Çeşitli kazalara ve silahlı yaralanmalara, tansiyon ve kalp ritim dengesizliklerine dikkat edelim.

Ay Düğümleri ile büyük kare açıyı tamamlayan Venüs/ Uranüs karşıt görünümü gökyüzünde hala aktif, özellikle sorunlu birliktelik ve evliliklerde öngörülemeyen asi başkaldırılar, ayrılık ve boşanmaları beraberinde getirerek, son derece kadersel etkilere işaret ediyor. Finansal piyasalar yine hareketlilik gösterecektir.

Güneş/ Neptün karesi ve Mars/ Neptün Balık Burcu kombinasyonu ise; maddi/ manevi kandırılmalara, yanılgılara, hayal kırıklıklarına, psikolojik dağılmalara, dalgınlıklara, sudan gelebilecek sorun ve tehlikelere, yoğun yağışlara, deniz kazalarına, zehirlenmelere (gıda, ilaç, alkol,vb), kontrolsüz yoğun cinsel fantezi ve beklentilere parmak basıyor.

7 Aralık Cuma günü Merkür’ün durağan pozisyonu ile aksilikler, sorunlar iyice patlayabilir…

Ayrıca 8 Aralık günü Venüs 3 derece Akrep Burcu’nda ilişkilerde çok yoğun aldatma ve aldatılma enerjilerinin hakim olduğu bir gün olacak, dikkat edelim !!

Sevgiyle kalın ve gerçekçi hedefler koyun kendinize sevgili okurlar…

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!