1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Bu İle Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alınacak
Bu İle Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alınacak

Bu İle Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alınacak

Aile Sağlığı Elemanı bulunmayan Aile Hekimliği Birimlerine kamu görevlisi olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı) ve Acil Tıp Teknisyeni alınacak.

A+A-

Erzurum İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru ve Acil Tıp Teknisyenleri Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir.

Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01.07.2011 tarih ve 22100 sayılı genelgeleri ve 03.12.2012 tarih 1238 sayılı yazısı doğrultusunda;Erzurum iline Aile Sağlığı Elemanı bulunmayan aşağıdaki Aile Hekimliği Birimlerine, açıktan Aile Sağlığı Elemanı alınacaktır.

 

Boş bulunan Aile Hekimliği Birimlerine açıktan Aile Sağlığı Elemanları için;

Türkiye’de mesleğini icra etmeye yetkili; ortaöğretim ve yükseköğretim kurumlarının Ebelik, Hemşirelik, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı), Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.


Vekil olarak çalışanlar da başvuru yapabilecektir.


Başvuru için ilinizde ikamet şartı aranmayacak, ülke genelinden başvuru alınacaktır.


Başvuru tarihi itibariyle, altı ay öncesine kadar kamu görevlisi olanlar (657 sayılı kanunun 4/A, 4/B, 4924, Sayılı kanun, 399 Sayılı K.H.K. 5393 Sayılı Kanunun 49. Maddesine göre çalışanlar v.b.) başvuramayacaktır.


Müracaatlar 17.10.2014 tarihinde başlayacak, 14.11.2014 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir.

İlan Metni ve İstenen Belgeler -17.10.2014

Boş Pozisyonlar – 17.10.2014

Müracaat Dilekçesi

Protokol

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler