Bu Ürünlerin Son Kullanma Tarihi ve Kullanım Ömrü Değişti

13 Haziran 2014 Cuma Tarihinde Resmi gazetede yayınlanan yönetmeliklerden bir tanesi de Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği oldu. Yönetmeliğe göre Sağlık sektöründen elektroniğe, müzik aletlerinden mutfak eşyalarına, cep telefonlarına

Bu Ürünlerin Son Kullanma Tarihi ve Kullanım Ömrü Değişti
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

13 Haziran 2014 Cuma Tarihinde Resmi gazetede yayınlanan yönetmeliklerden bir tanesi de Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği oldu. Yönetmeliğe göre Sağlık sektöründen elektroniğe, müzik aletlerinden mutfak eşyalarına, cep telefonlarına kadar birçok ürünün Garanti Süreleri, Ülke veya bölgede bulunması gereken servis sayıları ve kullanım ömürleri Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Yönetmeliği ile yeniden belirlendi.

Sağlık sektöründe de birçok aletin veya ürünün Son Kullanma Tarihleri, Kullanım Ömrü,  Servis Sayısı Ve Coğrafi Bölge Şartı Ve Azami Tamir Süresi Yeniden Düzenlendi. Tansiyon Aletleri, Kan Değeri Ölçen Cihazları, İşitme Cihazları, Konuşma Cihazları, Ateş Ölçen Cihazlar, Elektronik Göğüs Pompaları, Çocuk Oto Koltukları, Mama Sandalyeleri, Tekerlekli Sandalyeler Ve Engelliler İçin Akülü Araçlar gibi bir çok ürünün satış sonrası hizmetleri kapsamında düzenleme yapıldı Yönetmeliğin tamamını aşağıda bulunan linkten görebilirsiniz. Sağlık ile alakalı düzenlenen ürünlerin listesi ise aşağıda verdiğimiz gibidir.

YÖNETMELİK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!