1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Bülent Ecevit Üniversitesi 52 Sözleşmeli Kamu Personeli Memur Alımı Yapıyor
Bülent Ecevit Üniversitesi 52 Sözleşmeli Kamu Personeli Memur Alımı Yapıyor

Bülent Ecevit Üniversitesi 52 Sözleşmeli Kamu Personeli Memur Alımı Yapıyor

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı 52 sözleşmeli sağlık personeli alımı ilanı DPB’de yayımlanarak başvurular alınmaya başladı. Sözleşmeli sağlık personeli alımı ilan metni ve kontenjanları için tıklayınız.

A+A-

Bülent Ecevit Üniversitesi’ne sözleşmeli 52 personel alınacaktır. 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular 31 Mart ile 14 Nisan 2018 tarihine kadar yapılabilecektir.

Unvanı Adet Nitelik Kodu Aranan Nitelikler; 26 Hemşire alımı için Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programından mezun olmak gerekiyor.

15 Hemşire alımı için rtaöğretim Kurumlarının Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Ebelik-Hemşirelik Dalının, Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Hemşirelik Dalının veya Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Sağlık Memurluğu Dalının birinden mezun olmak.

3 Sağlık Teknikeri alımı için Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. 1 Sağlık Teknikeri alımı için Podoloji önlisans programından mezun olmak gerekiyor. 2 Sağlık Teknikeri alımı için Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri alımı için Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. 2 Sağlık Teknikeri alımı için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. 2 Röntgen Teknisyeni alımı için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Sağlık Personeli alımı genel şartları; Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Gece Nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak (Hamilelik hariç), Ortaöğretim mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP94 puanı bulunmak, Lisans Mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubum sınavından KPSSP3 puanı bulunmak gerekiyor.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartlarını taşıması, Ayrıca başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.

İsteklilerin; ilanın gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar) istenilen belgeler ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile müracaat edenlerin ve belgesi eksik olanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler