1. HABERLER

 2. İŞ İLANLARI

 3. İŞKUR İŞ İLANLARI

 4. Bülent Ecevit Üniversitesi 77 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!
Bülent Ecevit Üniversitesi 77 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Bülent Ecevit Üniversitesi 77 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, en az ilköğretim mezunu 77 sürekli işçi alımları yapıyor. Detaylar mymemur.com.tr’de!

A+A-

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, merkez teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında İş-Kur aracılığıyla “sürekli işçi” alımı yapılacaktır.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 77 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi en az Ortaöğretim mezunu 77 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri için sürekli işçi alımı yapıyor. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 20/07/2020 – 24/07/2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresinden elektronik (online) veya alo 170 çağrı merkezinden başvuru yapabilirler.

Başvuru için Aranan Şartlar Nelerdir?

 • 18 yaşını tamamlamamış olmaları,
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,
 • Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması istenmektedir.
 • İşe alınacak işçilerin deneme süresi en çok 2 ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi bildirim süreleri beklenmeksizin tazminatsız feshedilecektir.
 • Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak,
 • 36 yaşından gün almamış olmak,
 • Adayın görevini yapmasına engel sağlık sorunu (ruhsal-fiziksel) olmaması.
 • Adayların Zonguldak ilinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından isimleri bildirilen adaylardan, başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdığı belirlenenler arasından açık iş sayısından fazla müracaat olması halinde, açık iş sayısı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday için 10/08/2020 tarihinde saat 11.00’da Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde noter huzurunda kura çekim işlemi yapılacaktır. Kura çekimi işlemine başvuru sahipleri alınmayacak olup, kura çekimi http://youtube.com/beunedu adresinden canlı olarak yayımlanacaktır. Kura tarihi, saati ve yeri ile ilgili herhangi bir değişiklik olması durumunda yeni kura bilgileri https://w3.beun.edu.tr/ internet adresinde duyurulacaktır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.