Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı için başvurular bugün başlıyor.

871
Daha Fazla Göster

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan 22 temmuz 2014 Salı günü yayınlanan ilan ile 4/B Sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını belirtti.

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Alımı yapılacak olan 4/B sözleşmeli Hemşire alımı için ilan 22 Temmuz 2014 tarihinde veridi. Toplamda 2 Hemşire alımı yapılacak. Alınacak olan 4/B Sözleşmeli sağlık personelinin Ortaöğretim kuramlarının Hemşirelik, Ebelik-Hemşirelik Sağlık Memurluğu Bölümlerinin bilinden mezun olması gerekiyor.

Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Personeli alımı için başvurular bugün başlıyor. Son başvuru tarihi ise 5 Ağustos 2014 tarihi olarak belirlendi. Alımı yapılacak olan Sağlık personeli için İstenilen Belgeler ise; Dilekçe Örneği, Ek-1 Sağlık beyanı, Ek-2 Askerlik beyanı, Ek-4 Adli Sicil Kaydı beyanı, Ek-5 İş Talep Formu

İsteklilerin; ilanın gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar) Bülent Ecevit Üniversitesi web adresinde bulunan örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla müracaat etmeleri gerekiyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!