1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Burdur Yeşilova SYDV Memur Alımı Yapıyor Mart 2019
Burdur Yeşilova SYDV Memur Alımı Yapıyor Mart 2019

Burdur Yeşilova SYDV Memur Alımı Yapıyor Mart 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Burdur Yeşilova SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

A+A-

Burdur Yeşilova SYDV sosyal yardım ve inceleme kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 25 Mart 2019 olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Kimler Başvuru yapabilecek? Burdur Yeşilova SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; herhangi bir Üniversitelerin 4 Yılık Lisans Eğitim veren Kamu Yönetimi, Muhasebe, İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sosyoloji, Sosyal Hizmetler Bölümlerinin herhangi birinden tamamlamış olanlar başvuru yapabilecek. Lisans mezunu adayların 2017 veya 2018 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P3 puan türünde en az 60 puana sahip olması, adayın vakfın bulunduğu il içinde ikamet ediyor olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması ve herhangi bir sağlık problemi olmadığına dair heyet raporuna sahip olması gerekiyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler? Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, KPSS sınav sonuç belgesi(2017-2018),2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor.

Son başvuru tarihi 25 Mart 2019 olarak belirtilen ilana adaylar belgelerini 28 Mart 2019 tarihine kadar teslim edecekler. Memur olmak isteyen adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler