1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Bursa 250 Bekçi Alımı İlanı Yayımlandı
Bursa 250 Bekçi Alımı İlanı Yayımlandı

Bursa 250 Bekçi Alımı İlanı Yayımlandı

İçişleri Bakanlığı Bursa Valiliği Nilüfer - Osmangazi ve Yıldırım Kaymakamlıklarına 250 bekçi alımı yapılacak. Çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapılacak ilçeler ve detaylar şu şekildedir.

A+A-

772 sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçisi Kanunu kapsamında Emniyet Hizmetleri Sınıfında Bursa ilinde görevlendirilmek üzere Nilüfer ilçesi 50, Osmangazi ilçesi 110, Yıldırım ilçesi 90 olmak üzere Toplam 250 kontenjana uygun olarak Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacaktır. Bekçi alımı ilanı ve şartlara aşağıdaki pdf dosyasından indirebilirsiniz.

Aranan şartları taşıyan adaylar öncelikle sözlü sınava tabi tutulacak olup, sözlü sınavdan geçerli not alan adaylar yazılı sınava girmeye hak kazanacaktır. Yazılı sınav sonuçlarına göre asil ve yedek aday listesi belirlenecektir. İlin merkez ilçe sınırları içinde çalıştırılmak üzere alınacak adaylar için Mülakat Sınavları ilgili İlçe Kaymakamlıklarınca, Yazılı Sınav ise Valilikçe yapılacaktır.

Valiliğin veya Kaymakamlığın internet adresinden yapılacak tüm duyurular adaylar için tebligat niteliğinde olacağından, belirtilen resmi internet adreslerinin personel alım süresince takip edilmesi gerekmektedir. Alım sürecinin herhangi bir aşamasında başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan adayların işlemleri iptal edilecektir.

Başvurular 14 Kasım 2017 - 28 Kasım 2017 tarihleri arasında ilgili İlçe Emniyet Müdürlüklerine bizzat yapılacaktır. Adaylar, çalışmak istedikleri ilçe için ekte yer alan örnek dilekçe ve istenilen diğer evraklarla birlikte başvuracaklardır. Aynı anda birden fazla ilçe için başvuru kabul edilmeyecektir. Sözlü sınav 04 Aralık 2017 – 08 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru şartları ve detaylar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.