1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Bursa Büyükşehir Belediyesi Taşeron Başvuru Sonuçlarını Açıkladı
Bursa Büyükşehir Belediyesi Taşeron Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Taşeron Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

696 sayılı kanun hükmünde kararname kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesi şirket işçiliğine geçiş için başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Bursa Büyükşehir taşeron sonucu kabul ve ret listeleri için tıklayınız.

A+A-

Bursa Büyükşehir Belediyesinde 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu Kapsamında görev yapmakta iken, 24 Aralık 2017 Tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 1 Ocak 2018 tarih 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esaslar çerçevesinde sonuçların açıklandığı duyuruldu.

Bilindiği üzere 1 Ocak 2018 tarihli usul ve esaslarda Kamu Kurum Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23. ve 24. Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul Esasları Belirlendiği Tebliğ’de belirtilen kriterlere göre başvuru yapan personelin durumları incelendiği belirtildi.

Taşeron başvuruları kabul edilen (güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formları sonuçlarının olumlu olması şartı ile) ve reddedilenlere ait isim listeleri belli oldu. Taşeron itirazlarına son başvuru tarihi 23 Şubat 2018 olarak açıklandı. Kabul edilenlere ait isim listesi için TIKLAYINIZ. Reddedilenlere ait isim listesi için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler