1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Bursa Teknik Üniversitesi 17 Akademik Personel Alıyor 9 Ekim 2018
Bursa Teknik Üniversitesi 17 Akademik Personel Alıyor 9 Ekim 2018

Bursa Teknik Üniversitesi 17 Akademik Personel Alıyor 9 Ekim 2018

Devlet personel Başkanlığı (DPB) tarafından Bursa Teknik Üniversitesi rektörlüğü bünyesine personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Devlet personel Başkanlığı (DPB) tarafından Bursa Teknik Üniversitesi rektörlüğü bünyesine personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Yayımlanan alım ilanına kimler başvurabilecek? Kaç akademik personel alımı yapılacağı ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

Akademik personelleri sevindirecek haber Bursa Teknik Üniversitesinden geldi. Toplamda 17 akademik personel alınacağı duyurulan ilanda farklı fakültelere alım yapılacak. Adayların 15 (on beş) gün içerisinde Bursa Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor. Tek bir unvana başvuru yapabilecek olan akademik personel adayları Dr. Öğretim Üyesi, Doçent, Profesör unvanlarından birine tercih yapabilecek.

6 Doçent, 9 Dr. Öğretim Üyesi, 2 Profesör olmak üzere toplam 17 Akademik Personel alınacağı duyurulan ilanda Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Orman Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri fakültelerine akademik personel yerleştirilecek.

Akademik Personel alımına adaylar 06 Ekim 2018 – 20 Ekim 2018 tarihleri arasında Profesör ve Doçent kadroları için Personel Daire Başkanlığına; Dr. Öğretim Üyesi kadroları için ilgili Fakülteye başvuru yapacaklar. Eksik ve onaysız belgelerle yapılan başvurular ve postadaki gecikmeler kabul edilmiyor.

Bursa Teknik Üniversitesi Akademik personel alımı için adaylar üniversitenin resmi web sitesinden temin edecekleri başvuru formuyla beraber Özgeçmiş, Yayın Listesi, (2) iki adet fotoğraf ve alanına göre diploması ile beraber başvuru yapabilecek. İlanın tüm metni için Devlet personel Başkanlığına (DPB) bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler