Büyük İddia! Beren Saat – Kenan Doğulu Çifti Boşanıyor!

Oyuncu Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun boşanma aşamasında olduğu iddia edildi.

63191
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Çift Boşanıyor mu?

Uzun süreden beri aralarının kötü olduğuna dair sıklıkla haber yapılan Beren Saat – Kenan Doğulu çiftinin bu kez ayrılık yolunda oldukları iddia edildi. 2. Sayfa’nın haberine göre çift ayrılık kararı aldı, hatta Beren Saat yeni bir ev için emlakçılarla görüşmeye başladı. 2014 yılında evlenen Saat ve Doğulu çiftinin evliliğinin üzerinde yine kara bulutlar mı dolaştığı akıllarda soru işareti bıraktı.

Beren Saat Emlakçılara Haber Yolladı mı?

2019 yılında Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun ilişkilerinde önemli sorunlar yaşanmış, çift boşanmanın eşiğinden dönmüştü. Aralarını o dönemde düzeltmeyi başaran ünlü çiftin şimdi yaşadıkları sorunla başa çıkamadıkları ve boşanma kararı aldıkları iddia ediliyor. Evliliklerinde ortaya çıkan krizi aşamadıkları haber yapılan ikiliden Beren Saat’in evden ayrılmak için bir hamle yaparak acilen yeni bir daire arayışına girdiği ve emlakçılara bu konuda haber yolladığı da belirtildi.

“Beceremediğimiz Evlilik Olsun”

Beren Saat, bir süre önce yaptığı bir paylaşımla kafaların karışmasına neden olmuştu. Saat paylaşımında “Beceremediğimiz evlilik olsun” ifadesine yer vermişti. Ünlü oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününü sosyal medyadan kutlayarak ilişkilerinde iyi ve kötü her şeyi yaşadıklarını, tam her şey bitti derken bu kez devreye müziğin girdiğini ve evliliklerini kurtardığını ima etmişti.

Henüz Açıklama Yapmadılar

Karantina günlerinde eşine yeniden hayran olduğunu dile getiren Beren Saat’in şu arlar emlakçılarla görüştüğü ve kendisine ev bulmalarını istediği iddia ediliyor. Basında yer alan boşanacakları yönündeki haberlere henüz Kenan Doğulu veya Beren Saat’ten bir açıklama gelmedi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!