Çalışma Bakanı Soylu’dan Memurlara Müjde

Süleyman Soylu, kısa vade de Memur-Sen'in de içerisinde bulunacağı Çalışma Grubunun hayata geçirilerek, belli bir takvimde yapılacak toplantılar sonrasında, memurların talep ve beklentilerini kazanıma dönüştüreceklerini müjdeledi.

59122
Daha Fazla Göster

Süleyman Soylu, kısa vade de Memur-Sen’in de içerisinde bulunacağı Çalışma Grubunun hayata geçirilerek, belli bir takvimde yapılacak toplantılar sonrasında, memurların talep ve beklentilerini kazanıma dönüştüreceklerini müjdeledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ı ziyaret etti. Ziyarette Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları hazır bulundular.

Memur-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette, Bakan Süleyman Soylu ve Genel Başkan Ali Yalçın, bir süre ikili görüşme gerçekleştirdi. Daha sonra Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları, Bakan Yardımcısı Orhan Yiğin, Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu katılımıyla geniş katılımlı istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Yalçın, Bakan Soylu’ dan 3. Dönem Toplu Sözleşmelerinde 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi öngörülen hükümler ile 2016 Ocak ayı sonuna kadar gerçekleştirilmesi gereken hükümlerin ivedilikle sonuçlandırılmasını istedi.

Bakan Süleyman Soylu, Ali Yalçın’ın ifade ettiği konular hakkında çalışmaların devam ettiğini, bazı Bakanlıkların konulara ilişkin görüşlerinin alınarak Kamu görevlileri lehine sonuçlar doğuracak kazanımlar için sona gelindiğini belirtti. Soylu, yakın zamanda memurların talep ve beklentilerin kazanıma dönüştürüleceğini vurguladı.  

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Çalışma Bakanı Soylu’dan Memurlara Müjde

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!