Çalışma Bakanlığı açıktan en az önlisans mezunu memur alıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından açıktan memur alımı yapılacağı ilan edildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere 1 Danışma Görevlisi alımı gerçekleştirilecek

23302
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından açıktan memur alımı yapılacağı ilan edildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere 1 Danışma Görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Alımlarda KPSS şartı aranmayacak. Adaylar başvurularını 122 Ağustos 2016 tarihi mesai bitimine kadar Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı Turan Güneş Bulvarı Yıldızevler Mahallesi, 713. Sokak No: 4, Çankaya, 06550 Ankara adresine şahsen ya da posta yolu ile yapabilecekler.

Başvuru yapabilmek için; Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, affa uğramış olsa bile devletin şahsiyetine karşı hırsızlık, dolandırıcılık, devlet suçlarını açığa vurma gibi suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak gibi temel şartlar aranıyor. Ayrıca adayların, iyi düzeyde Türkçe bilmek, iyi düzeyde bilgisayar kullanabilmek, İngilizce bilmek (başvuru tarihinden önce son 5 yıl önce YDS/KPDS/ÜDS ‘den en az 70 puan almak), 2 yıllık meslek yüksekokulu veya üniversite mezunu olmak gibi şartları taşıması gerekiyor.

Danışma görevlileri, başkanlık makamına gelen yeri ve yabancı ziyaretçileri uygun şekilde karşılayıp yönlendirmek, başkanlık makamına gelen aramalarda ön bilgilendirmesini ve gerekli yönlendirmesini yapmak gibi bazı görevleri yürütürler. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı personel alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0