1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Hizmet Alımı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Hizmet Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Hizmet Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 20 Adet Yemek Servis Elemanı, 5 Adet Şoför ve 20 Adet Akaryakıtsız Araç Hizmet Alımı, Personel Taşıma Hizmet Alım İlanları

A+A-

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 20 Adet Yemek Servis Elemanı, 5 Adet Şoför ve 20 Adet Akaryakıtsız Araç Hizmet Alımı, Personel Taşıma Hizmet Alım İlanları.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 'ndan yapılan açıklamaya göre; 

Aşçı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Aşçı Hizmet Alımı İşi İhalesi İlan Metni.

20 Adet Yemek Servis Elemanı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yemek Servis Elemanı Hizmet Alımı İşi İhalesi İlan Metni.

Personel Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Personel Taşıma Hizmet Alımı İşi İhalesi İlan Metni.

5 Adet şoför ve 20 Adet Akaryakıtsız Binek Aracı Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Şöför ve Akaryakıtsız Binek Aracı Hizmet Alımı İşi İhalesi İlan Metni.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.