1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettişi Alımı Yapacak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettişi Alımı Yapacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettişi Alımı Yapacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 8. ve 9. derecede açık bulunan 100 adet İş Müfettişi Yardımcısı alımı yapacaktır.

A+A-

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 100 Adet İş Müfettişi Alımı yapacaktır.  Başvurular 08.09.2014 günü başlayacak, 25.09.2014 günü çalışma saati bitiminde sona erecektir.
Sınava girecek adaylar;

www.csgb.gov.tr ve www.itkb.gov.tr internet sayfalarında yer alan aday başvuru sistemi bağlantısı üzerinden erişerek doldurup imzalayacakları iş talep formu çıktısı ve aynı linkte yer alacak eklerin çıktılarını alarak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İnönü Bulvarı No: 42 Emek/ANKARA adresinde kurulacak kayıt kabul bürosuna bizzat veya posta ile başvurabileceklerdir.

Posta ile yapılan başvurularda, internet üzerinden online iş talep formunun 25.09.2014 tarihine kadar doldurulması şartı ile iş talep formu aslı ve eklerinin İş Teftiş Kurulu Başkanlığına en geç 02.10.2014 mesai saati bitimine kadar ulaşması zorunludur.

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI
 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler