Çamlıdere SYDV kamu personeli alım başvuruları başladı

Çamlıdere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV 2.566 TL ile 2.822 TL arasında maaşla kamu personeli alımı yapacak. Ankara Çamlıdere SYDV personeli yılda 2 kez ikramiye alacak. SYDV başvurusu için son tarih 19 Ağustos 2016 olarak açıklandı

23431
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çamlıdere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde görevlendirilmek üzere bir kamu personeli yapılacağı ilan edildi. Çamlıdere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV bir Büro Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Ankara Çamlıdere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi ilanına son başvuru tarihi 19 Ağustos 2016 olarak açıklandı.

Çamlıdere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) kamu personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların, üniversitelerin 4 yıllık Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmet, Maliye veya Muhasebe Bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Büro görevlisi başvurusu için ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2015/2016 yıllarındaki KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olma şartı aranıyor. SYDV kamu personel adayının İlan tarihi dikkate alınarak en az 6 ay süreyle Çamlıdere ilçesinde ikamet ediyor olması gerekiyor. Adayın, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması ayrıca bilgisayar kullanabiliyor olması gerektiği ilanda yer alıyor.  Adayların bilgisayar kullanma becerileri mülakat sınavında ölçüleceği belirtiliyor.

Çamlıdere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) kamu personeli alım ilanına başvurular aile ve sosyal politikalar bakanlığının sosyal yardımlar internet sitesinden yapılacak. Ankara Çamlıdere SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı büro görevlisi maaşları 2.566 TL ile 2.822 TL arasında vakfın bulunduğu ilçe sınıflandırmasına göre değişiyor. Çamlıdere SYDV personeli Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. Ankara Çamlıdere SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi ilanına başvuru için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 5 sene önce

    ben üye olmaya çalışıyorum yıllardır kullandığım tc numaramdan için öyle bi tc numarası yok diyor sistem ve ne şifresi istiyo onu anlamadım lütfen yardımcı olur musunuz

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!