Çanakkale Belediyesi kamu personeli alım başvuruları başladı

İŞKUR daimi statüde çalıştırılmak üzere Çanakkele Belediyesinin 13 kamu personeli alacağını ilan etti. İŞKUR Çanakkele Belediyesi kamu personeli alım başvurusu için son tarih 31 Ağustos 2016 olarak ilan edildi.

23575
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR daimi statüde istihdam edilmek üzere Çanakkale Belediye Başkanlığı’nın kamu personeli alacağını ilan etti. Çanakkale Belediyesi farklı pozisyonlarda olmak üzere toplam 13 personel alımı yapacağını duyurdu. Çanakkale Belediyesi kamu personel alımı İŞKUR aracılığı ile gerçekleşecek. Kamu personel alımında başvurular başladı, başvuru için son tarih 31 Ağustos 2016 olarak ilan edildi.

Çanakkale Belediye Başkanlığı kamu personeli alımında 13 farlı pozisyon bulunuyor. Çanakkale Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere alınacak kamu personelleri şu şekilde yer alıyor. Ahşap Mobilya İmalat Ustası, Hassas Ve Dakik Aletler İmalat İşçisi Ve Tamircisi (Sayaç Tamir İşçisi), Şoför-İtfaiye Aracı, Otomotiv Elektrikçisi, Telsiz-Telefon Operatörü (Telsiz Operatörü-Gemi), Beden İşçisi (İnşaat), Şoför (Yolcu Taşıma), Marangoz, Kepçe Operatörü, Beden İşçisi (Temizlik). Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü, Marangoz (Atölye Marangozu), Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi alımı yapılacak.

Çanakkale Belediyesi kamu personel alımında her pozisyon için farklı nitelikler aranıyor. Bazı iş ilanlarında tecrübe şartı aranırken bazılarında aranmıyor. Çanakkale Belediye Başkanlığı kamu personel alım ilanlarına Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden, Hizmet Merkezlerinden şahsen veya İŞKUR’un resmi internet adresi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. İŞKUR resmi sitesi üzerinden üyelik oluşturduktan sonra ilan metinlerine ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR Çanakkale Belediyesi personel alım detaylarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!