1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Çanakkale Belediyesi Memur Alımı Yapıyor
Çanakkale Belediyesi Memur Alımı Yapıyor

Çanakkale Belediyesi Memur Alımı Yapıyor

Çanakkale Belediyesi zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapacak. Önlisans ve lisans mezunu memur alımı ile alakalı tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Çanakkale Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda itfaiye eri ve zabıta memur olmak üzere toplam 10 memur alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Çanakkale belediyesi memur alımı kapsamında 5 itfaiye eri ve 5 zabıta memuru alımı gerçekleştirecek.

Çanakkale Belediyesi tarafından yayımlanan kamu personeli memur alımı ilanına göre önlisans ve lisans mezunu toplam 10 memur alımı yapacak. Alım Genel İdari Hizmetler (GİH) sınıfına gerçekleştirilecek. Memur adayları 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilecekler.

ÇANAKKALE BELEDİYESİ İTFAİYE ERİ ALIMI

Çanakkale Belediyesi İtfaiye eri alımı için başvuracak olan adayların İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Meslek Yüksek Okulundan Mezun olması ve En az (C) sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olması şartı aranıyor. İtfaiye Memuru Alımına Sadece erkek adaylar başvurabilecek. Başvuru yapacak olan adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS sınavına girmiş olması ve KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekiyor. Toplamda ise bu kadro için 5 memur alınacak.

ÇANAKKALE BELEDİYESİ ZABITA MEMURU ALIMI

Çanakkale Belediyesi zabıta memuru alımı için toplamda 5 memur alınacak. Başvuru yapacak olan adayların Herhangi bir lisans programından mezun olması ve En az (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekiyor. Yine Zabıta memuru alımı için başvuru yapacak olan adayların KPSS sınavına girmiş olması ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekiyor.

BAŞVURU TARİHİ VE BAŞVURU ŞEKLİ

Zabıta memuru alımı ve itfaiye eri alımı için başvuru yapacak olan adayların alımı ile alakalı genel ve özel şartlar bulunmaktadır. Bu şartlara aşağıda bulunan link üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru tarihi ise 11.02.2019 gününden 15.02.2019 Cuma gününe kadar olan süre belirtildi. Bu süre içerisinde adaylar gerekli belgeleri temin ederek Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

ÇANAKKALE BELEDİYESİ MEMUR ALIMI İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler