1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi 41 Akademik Personel Alacak Haziran 2019
Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi 41 Akademik Personel Alacak Haziran 2019

Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi 41 Akademik Personel Alacak Haziran 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi 41 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi 41 Akademik Personel alımı yapacak.

Profesör ve Doçent adayları başvurmak istedikleri anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha(profesör kadroları için 6 dosya) dosya ile başvuru yapabilecek. Doçent kadrosu akademik personel alımı için Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor.

Akademik Personel alımına Dr. Öğretim Görevlisi kadrosunda başvurmak isteyen adaylar, istedikleri Anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, Yabancı Dil Belgesini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor.

Akademik Personel alımına başvurular 5 Temmuz 2019 tarihinde sona erecek.

Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Akademik Personel alımına son başvuru tarihi ise 5 Temmuz 2019 olarak belirtiliyor. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak. Eksik evrak ile ve zamanında yapılamayan başvurular geçersiz sayılacak. Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler