Çandır Belediyesi Daimi İşçi Alımı Başladı 23 Aralık 2015

Çandır Belediye Başkanlığı tarafından daimi işçi olarak istihdam edilmek üzere 2 personel alımı gerçekleştirilecek.

12087

Çandır Belediye Başkanlığı tarafından daimi işçi olarak istihdam edilmek üzere 2 personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Yozgat Çandır Belediye Başkanlığında daimi Kamu işçisi olarak çalıştırılmak üzere 1 Muhasebe Meslek Elemanı ile 1 Greyder Operatörü alımı yapılacak.

Başvurular 23 Aralık 2015 tarihinde başlayıp 1 Ocak 2016 tarihinde sona erecek. Başvurularda adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacak olup başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecek. Başvurular İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden ve İŞKUR’un resmi internet sitesinden yapılabilecek. İlanlarla ilgili detaylı bilgiye aşağıda bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.

Greyder Operatörü ilanına başvuru yapabilmek için; En az İlköğretim mezunu olmak ve 5 yıllık deneyime sahip olmak gerekiyor. Başvuruları kabul edilen adaylardan talep sayısının üç katı kadar asil ve üç katı kadar yedek aday kura ile belirlenecek. Kura tarihi 15.01.2016 saat 10:00 da Çandır belediye başkanlığı Meclis toplantı salonunda yapılacak.

Muhasebe Meslek Elemanı ilanına başvuru yapabilmek için; Meslek Yüksek Okullarının istenilen bölümlerinden mezun olmak ve 2014 KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor. Ayrıca 2 yıllık deneyim şartı aranıyor.

Çandır Belediyesi Muhasebe Meslek Elemanı Alımı İlanı İçin Tıklayınız

Çandır Belediyesi Greyder Operatörü Alımı İlanı İçin Tıklayınız

 

Exit mobile version