1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Çay Belediyesi 15 Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019
Çay Belediyesi 15 Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

Çay Belediyesi 15 Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Çay Belediyesinde çalıştırılmak üzere 15 kamu işçisi alımı yapılacağı ilan edildi. Kamu personeli, kamu işçisi alım ilanlarını My Memur sitesinden öğrenebilirsiniz.

A+A-

15 Kamu İşçisi –Beden İşçisi Alımı Yapılıyor

Çay Belediyesine alınacak bir kamu işçisi alımı beden işçisi unvanında olacak. Yapılacak olan kamu işçisi alımı geçici statüde olacak. Başvuru yapacak adayların öğrenim durumun en az ilköğretim mezunu olması yeterli olacak.  

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılıyor

Çay Belediyesi kamu işçisi alımına başvuruların 16 Nisan-22 Nisan 2019 tarihleri arasında olduğu belirtiliyor. Afyonkarahisar İline bağlı Çay Belediyesi bünyesine alınacak olan kamu işçisi alımı açık iş sayısının dört katı kadar asil ve yedek adaylar noter kurasıyla belirlenecek. Yapılacak olan kura çekilişi ise 30 Nisan 2019 tarihinde saat 11.00-12:00 saatleri arasında Pazarağaç Belediyesinde yapılacak. Adaylar herhangi bir İŞKUR Merkez Müdürlüğüne veya İŞKUR web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli iş gücü talebine Çay Belediyesi tarafından davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında işe gelmeyen, işi reddeden adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

Kamu işçisi alımına başvurmak isteyen adaylar 00004934131 ilan numarası ile İŞKUR üzerinden başvurularını oluşturabilecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler