1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Çaykur 830 İşçi Alımı Başvuru Son Günü! Çaykur 2020 İşçi Alımı Başvuru Son Günü - Mevsimlik İşçi Alımları
Çaykur 830 İşçi Alımı Başvuru Son Günü! Çaykur 2020 İşçi Alımı Başvuru Son Günü - Mevsimlik İşçi Alımları

Çaykur 830 İşçi Alımı Başvuru Son Günü! Çaykur 2020 İşçi Alımı Başvuru Son Günü - Mevsimlik İşçi Alımları

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü “ÇAYKUR” 2020 yılı işçi personel alımları kapsamında 830 MEVSİMLİK işçi alımı için başvurular sona eriyor. Çaykur işçi alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

2020 yılı MEVSİMLİK işçi alımları için Çaykur’a başvurularda sona gelindi. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ÇAYKUR tarafından 2020 yılı “tahmil-tahliye işçisi alımı” kapsamında 830 mevsimlik işçi alımı için başvurular sona eriyor. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 2020 yılı için yeni açılacak Fındıklı Fabrikası ve diğer eksik olan bazı işletmeler için mevsimlik tahmil-tahliye işçisi alımı yapılacak. Başvurular 28 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR’a yapılabilecek

- İşçi Alımları KPSS şartsız ve noter tarafından kura usulü olarak.

ÇAYKUR MEVSİMLİK İŞÇİ ALIMI İÇİN ŞARTLAR NELERDİR?

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla Rize, Trabzon ve Artvin İllerinde işçi ihtiyacı bulunan yaş çay fabrikalarımız ile 2020 yılında üretime açılacak olan Sümer (Rize Fındıklı İlçesi) çay fabrikasının işçi ihtiyaçlarının karşılanması için, noter kurası ile 760 geçici beden işçisi (tahmil tahliye) alınacaktır.

İş başvurusunda bulunacak geçici beden işçisi (tahmil-tahliye) adaylarının;

18- 50 yaş aralığında, Erkek, En az İlkokul mezunu, Müracaat edecekleri işyerinin bağlı bulunduğu İlin İl ve İlçelerinde ikamet etme şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Başvurular 28 Şubat 2020 tarihine kadar adaylar ikamet ettikleri İlin İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığıyla veya Çalışma ve İş Kurumunun İŞKUR internet sitesinden müracaat edebileceklerdir. İşçi adayları ikamet ettikleri İlin İşkur İl Müdürlüklerine bildirilen işyerlerimizden sadece biri için iş başvurusu yapacaktır.

ÇAYKUR ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜ ALIMI ŞARTLARI

4857 sayılı İş Kanununun 30’uncu maddesi gereğince çalıştırılması gereken Engelli ve Eski Hükümlü işçi kontenjanlarımızdaki noksanlığın tamamlanması için Rize İline bağlı işyerlerimiz için Cumhuriyet Çay Fabrikası Müdürlüğüne 35 Engelli 17 Eski Hükümlü, Trabzon İline bağlı işyerleri için Çamlı Çay Fabrikası Müdürlüğüne 9 Engelli 3 Eski Hükümlü, Artvin İline bağlı işyerlerimiz için Arhavi Çay Fabrikası Müdürlüğüne 3 Engelli 2 Eski Hükümlü, Giresun İline bağlı işyerlerimiz için Tirebolu Çay Fabrikası Müdürlüğüne 1 Eski Hükümlü olmak üzere, toplam 47 Engelli 23 Eski Hükümlü geçici işçi noter kurası ile işe alınacaktır.

ÇAYKUR’da işe alınacak engelli ve eski hükümlü işçiler çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri aracılığı ile işe alınacaktır. Başvurular ikamet edilen ildeki İŞKUR’lara yapılabilecek.

Çaykur işçi alımı başvuruları 28 Şubat 2020 tarihine kadar yapılabilecek. İşe alınacak işçiler noter huzurunda çekilecek kura sonucunda belirlenecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler