1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak
Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Celal Bayar Üniversitesi Değişik Branşlarda Sağlık Personeli Alımı Yapacak

A+A-

Celal Bayar Üniversitesi Bünyesinde bulunan Hafsa Sultan Hastanesinde çalışmak üzer 4/B sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. 24 temmuz 2014 Perşembe günü yaptığı duyuruda Değişik branşlarda 11 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak.

Sağlık Personeli alımı için başvurular 25 Temmuz 2014 Cuma günü başlayacak ve 8 Ağustos 2014 tarihinde sona erecek. Alımı yapılacak olan sağlık personelleri Önlisans ve Lisans mezunları için KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda yapılacak.

 

Celal Bayar Üniversitesi web sayfasından temin edilerek doldurulacak başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

NİTELİK     

KODU          |ÜNVAN

ADET

ARANILAN NİTELİKLER

001

Sağlık Teknikeri

1

Sağlık Hizmetleri Meslek Yük s ek oku 11 ann in Hidroterapi veya Fizyoterapi Teknik eri iği bölümünden mezun olmak, İlk yardım sertifikası, iletişim becerileri sorunları çözme teknikleri seminerlerine katılmış olmak, Aromaterapi kursuna katılmış olmak, Tamamlayıcı ve alt em at if tıp kongresine katılmış olmak, en az 2(iki) yıl kür merkezinde ve en az 4(dört) yıl III. Basamak sağlık kurulu şiar m m fizik tedavi ve rehabilitasyon an ab ilim dalında deneyimli olmak.

002

Sağlık Fizikçisi

1

Fen Fakültelerinin Fizik bölümünden mezun olmak, M edik al fizik üzerine yükseklisans yapmış olmak, Yükseklisans tezini "radyoterapide kullanılan elektronik portal görüntüleme cihazlarının kalite kontrolü" üzerine yapmış olmak, III. Basamak sağlık kuruluşu radyasyon onkolojisinde en az 1 (bir) yıl deneyimli olmak, Brakiterapi uygulamalarında en az l(bir) yıl deneyimli olmak,

003

Diyetisyen

1

Beslenme ve Diyetetik lisans programı mezunu olmak.

004

Hemşire

1

Sağlık Meslek Liselerinin Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik bölümünden mezun olmak, Kalıcı Pce-macer, ICD, CRT, Elektrofizyolojik konusunda t e cıüb e sahibi olmak ve bunu belgelendirmek, En az 4(dört) yıl koroner anjiyografi laboratuvannda çalışma deneyimli olmak.

r

005

Hemşire

1

 

Sağlık Meslek Liselerinin Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik bölümünden mezun olmak, En az 5(beş) yıl yoğun bakım çalışma deneyimli olmak.

006

Hemşire

1

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak, Hemodiyaliz hemşireliği sertifikasına sahip olmak, En az 5(beş) yıl hemodiyaliz hemşireliği alanında deneyimli olmak.

007

Hemşire

1

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Ebelik bölümünden mezun o İm ak, En az 3 (üç) yıl pediatrik acil servis deneyimli olmak, İlk yardım sertifikasına sahip olmak. Ebelik bölümü mezunları Hemşirelik yetki belgesine sahip olmalıdır.

008

Hemşire

1

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Ebelik bölümünden mezun olmak, En az 4(dört) yıl Kadm doğum servisinde çalışmış olmak, Ebelik bölümü mezunları Hemşirelik yetki belgesine sahip olmalıdır.

009

Hemşire

              

1

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak, III. Basamak Sağlık Kuruluşl arın m yen i doğ an yoğun bakım ünitelerinde eğitim almış olmak,

 

010

Hemşire             

   1

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak. Endoskopi ve kolonoskopi hemşireliğinde deneyimli olmak.

011

      1

Hemşire      

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak. En az l(bir) yıl kardiyoloji servisi çalışma deneyimli olmak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.