1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2015
Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2015

Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı 2015

1 Kişi Sözleşmeli Biyolog ve 12 Kişi Sözleşmeli Hemşire Olarak Alınacak Olan Bayar Son Başvuru Tarihi 6 Nisan 2015

A+A-

Alınacak olan başvuruların sonucuna göre Kamu Personeli Seçme Sınavu puan sıralaması neticesinde doğrudan 4/b sözleşmeli personel olarak istihdam yapılacaktır. Herhangi bir yazılı veya sözlü sınav bulunmamaktadır.

Kurumun internet sitesinden yayınlanacak olan form doldurularak istenen belgelerle son başvuru tarihine kadar şahsen kurumun Personel Daire Başkanlığına başvuru yapılabilir. Posta yada farklı bir başvuru kabul edilmeyecektir.

Lise mezunlarının başvurabileceği ilan için Kpss P94, Önlisans mezunlarının başvurabileceği ilan için Kpss P93, Lisans mezunlarının başvurabilmesi için Kpss P3 puan türünden değerlendirme yapılacaktır.

Sağlık Personeli Alım İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.