Çermik SYDV 3 Memur Alımı Yapacak! KPSS 60 Puan!

Çermik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Çermik SYDV) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi memur alımı yapacak. Kamu personeli alımında KPSS 60 puan isteniyor.

56661
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çermik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Çermik SYDV) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alım ilanı sosyal yardımlar genel müdürlüğü sayfasında ilan edildi. Memur alım ilanına başvurular başladı. SYDV memur alımı son günü ne zaman, SYDV başvurusu nasıl yapılır? Memur alımı ile ilgili tüm detaylar haberimizde… Kamu personeli alım ilanına başvuru için en az KPSS 60 puan şartı aranıyor.

ÇERMİK KARTAL SYDV KAMU PERSONELİ ALIMI

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi personel alımı ilanına başvuracak adayların; bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmaları isteniyor. Üniversitelerin 4 yıllık İİBF, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden birinden mezun olma şartı ilanda belirtildi. Erkek adayların en az B sınıfı ehliyet sahibi olmaları ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmaları gerektiği ilan metninde yer alıyor.  SYDV kamu personeli adaylarının Diyarbakır Çermik ilçesinde 6 aydır ikamet ediyor olmaları gerekiyor.

SYDV kamu personeli adaylarının, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında 2018-2019 KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. SYDV ilana erkek adaylar başvuru yapabilecek. Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları isteniyor. Memur adaylarının 35 yaşını doldurmamış olmaları gerektiği ilan metninde belirtiliyor.

Başvurular şahsen yapılacak olup posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Personel alımını yapıp yapmamakta Kartal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkilidir. İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağrılır.

ÇERMİK SYDV MEMUR ALIMI BAŞVURU YERİ VE ZAMANI

Memur alımına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Aile ve Çalışma Bakanlığı vakıf ilanlarının bulunduğu Vakıf Personel Başvuru Giriş Formunu doldurarak gerçekleştirebilecekler. Aşağıda yer alan linkten başvuru sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Adaylar başvurularını 18 Ekim 2019 tarihine kadar tamamlamaları ve 23 Ekim’e kadar evraklarını teslim etmeleri gerekecek.

SYDV Memur Alımı Başvuru Sayfası İçin TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!