1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. SAĞLIK PERSONEL ALIMI

  4. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne 102 Sağlık Personeli Alınacak! Lise ve Lisans Mezunu
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne 102 Sağlık Personeli Alınacak! Lise ve Lisans Mezunu

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne 102 Sağlık Personeli Alınacak! Lise ve Lisans Mezunu

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, sağlık personeli alımı kapsamında, 50 sağlık meslek lisesi mezunu, 50 lisans mezunu olmak üzere toplam 100 hemşire alımı ve 2 diyetisyen alımı yapacak.

A+A-

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. İ.Ü Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Rektörlüğü tarafından bugün yayınlanan kamu personeli ve memur alımı ilanına göre Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde görev alacak  102 sağlık personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tarafından yayınlanan ilana göre, sağlık personeli alımı kapsamında, 50 sağlık meslek lisesi mezunu, 50 lisans mezunu olmak üzere toplam 100 hemşire alımı ve 2 diyetisyen alımı olmak üzere toplam 102 sağlık personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu: Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun toplam 50 hemşire alınacak. Başvuru yapacak olan hemşirelerin 2018 KPSS P94 Puan türünden 60 ve üzeri puan almış olması gerekiyor.

Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu: Üniversitelerin 4 yıllık hemşirelik bölümünden mezun (lisans mezunu) toplam 50 hemşire alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adayların, 2018 KPSS P3 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olması gerekiyor.

Diyetisyen Alımı: Üniversitelerin, Beslenme ve Diyetik Bölümü yani lisans mezunu, 2018 kpss p3 puan türünden 70 ve üzeri alan adaylar başvuruda bulunabilecek.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlık personeli alımının tamamı özel bütçeden gerçekleştirilecek. Başvuru yeri ve tari aşağıdaki gibidir.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Başvurular 27 Mart 2020 tarihi itibariyle yani bugün başladı. Adaylar başvurularını 10 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleştirebilecekler. Başvurular İstanbul Üniversitesi Personel internet sitesi linki üzerinden gerçekleşecek. Şahsen ve posta yolu ile başvuru kabul edilmeyecek.

İSTENİLEN BELGELER:

- Fotoğraflı Başvuru Formu

- Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi

- Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.)

- 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler