1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Çevre Bakanlığı 2018 Yılı EKPSS ile Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu
Çevre Bakanlığı 2018 Yılı EKPSS ile Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Çevre Bakanlığı 2018 Yılı EKPSS ile Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 2018 yılı EKPSS veya Kura ile açıktan memur Yerleştirme Sonucuna Göre atama işlemleri ve tarihleri yayımlandı. EKPSS atama başvuruları ve belgeleri için tıklayınız.

A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı tarafından 2018 yılı EKPSS sonuçlarına göre memur atama duyurusu yayımlandı. Atamaya esas belge ve duyuruya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir ve gerekli belgelerin tamamını indirebilirsiniz.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 2018-EKPSS/KURA Yerleştirme İşlemleri ile Bakanlığımız emrinde memur kadrosuna yerleştirilen adayların atamalarının yapılabilmesi için aşağıdaki belgelerin dilekçe ekinde plastik telli dosya içinde adres ve ulaşılabilecek telefon numaralarını belirtilmek suretiyle en geç 20/04/2018 Cuma günü mesai bitimine kadar Bakanlığımız Personel Dairesi Başkanlığına elden veya posta yoluyla teslim edilmesi gerekmektedir.

Resmi Gazetenin 3 Mayıs 2002 tarihli ve 24744 sayılı nüshasında yayımlanan "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmeliğin" 25 inci maddesinde, "…atama için öngörülen koşullara uymayan veya gerekli belgeleri süresi içinde getiremeyen adayların atamaları yapılamaz." hükmünü amir olup, belirtilen tarihe kadar evraklarını teslim etmeyenlerin atamaları yapılmayacaktır.

Memur atamasına esas başvuru belgeleri; Dilekçe, Atama Başvuru formu, Diplomanın Tasdikli Örneği, EKPSS Yerleştirme Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerliğe İlişkin Durum Belgesi, Sağlık Kurulu Raporu Aslı, Adli sicil ve arşiv kaydına dair belge, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Mal Bildirim Formu, Daha önce Kamu Kurum ve Kuruluşlarında (Mülga) 5434 sayılı T.C. Emekli Sandığı Kanunu kapsamında görev yapmış olanlar için hizmet belgesi, 6 adet Vesikalık Fotoğraf istenmektedir.

EKPSS duyuru metni için TIKLAYINIZ. EKPSS Gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler