Çevre Bakanlığı yüksek maaşla bilişim personeli alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 sözleşmeli bilişim uzmanı alınacak. Personele bürüt sözleşme ücretinin 4 katına kadar maaş ödenecek.

23273
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 25 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanan personel alımı ilanına göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına 13 personel alımı yapılacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 sözleşmeli bilişim uzmanı alımı gerçekleştirilecek. Adaylar başvurularını 01 Ağustos 2016 – 05 Ağustos 2016 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı No:278 Eskişehir Devlet Yolu Çankaya/Ankara adresine şahsen veya posta yoluyla yapabilecekler. KPSS şartı aranmayacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından alınacak personele pozisyonlara göre aylık brüt sözleşme tavan ücretinin 2 ila 4 katı arasında maaş ödenecek. Bilişim uzmanı alınacak pozisyonlar; 1Yazılım Geliştirme Takım Lideri ve Çözüm Mimarı, 1 Sistem ve Network Takım Lideri ve Çözüm Mimarı, 1 Kıdemli Uygulama Geliştirme Uzmanı, 1 Veritabanı Yönetimi Uzmanı, 1 Kıdemli Sistem Uzmanı. 1 Kıdemli Ağ Uzmanı, 2 Uygulama Geliştirme Uzmanı, 1 Uygulama Geliştirme Uzmanı, 2 Sistem Uzmanı, 2 Güvenlik Operasyon Mühendisi olarak ilan edildi.

Başvuru yapabilmek için; 4 yıllık fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak gerekiyor. Ayrıca kadro ve pozisyonlara göre tecrübe şartları aranmakta. Detaylı bilgi, başvuru sırasında istenen belgeler ve ilan metni için TIKAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!