1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 22 Personel Alımı 2015
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 22 Personel Alımı 2015

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı 22 Personel Alımı 2015

Çevre Ve Şehircilik Uzmanı Yardımcısı Olarak 22 Kişi İstihdam Edilecektir Başvuru Tarihleri: 06 Nisan 2015 - 15 Nisan 2015

A+A-

Maliye Bölümü (5), İşletme Bölümü (4), İktisat Bölümü (4), İstatistik Bölümü (4), Çalışma Ekonomisi Bölümü (2), Kamu Yönetimi/ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü (3) olmak üzere toplam 22 kişi alınacaktır.

Maliye Bölümü mezunları için KPSSP24, İşletme Bölümü mezunları için KPSSP23, İktisat Bölümü mezunları için KPSSP22, İstatistik Bölümü mezunları için KPSSP25, Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunları için KPSSP30, Kamu Yönetimi/ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunları için KPSSP30 puan türünden, en az 70 puan almış olmak şart. Ayrıca her bölüm için ayrı ayrı dört katı kadar aday sınava hak kazanacaktır.

Başvurular Bakanlığa şahsen veya posta yoluyla (Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Vekaletler Caddesi No:1 Bakanlıklar/ANKARA ) adresine teslim edilmesi gerekmektedir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzman yardımcısı alımı için İstenen Belgeler, sınav konuları ve tarihi gibi Detaylı Bilgileri Öğrenmek İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

 

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.