1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Sonuçları Açıklandı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından istihdam edilecek sözleşmeli bilişim personeli alımı sonuçları açıklandı. Detaylar My Memur haberde.

A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nce Sözleşmeli Bilişim Personeli Sözlü Sınav Sonuçları açıklandı. “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” kapsamında Bakanlıkta istihdam edilmek üzere 25 Temmuz 2019 tarihinde yapılan sözlü sınav sonuçları açıklandığı belirtildi.

Asil adayların ekli başvuru formunu doldurarak 30 Eylül 2019 Pazartesi mesai bitimine kadar Personel Genel Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

ÇSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI

Yapılacak sözlü sınav sonuçları ÇSB internet sitesinde ilan edildi. Ayrıca, yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır. Gerçeğe aykırı beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacak, hizmet sözleşmesi yapılmış ve göreve başlamış olsalar dahi sözleşmeleri iptal edilecek, haklarında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır. Bu durumda olan kişilerin yerlerine varsa yedek sırasında sırası gelen adayın yerleştirmesi yapılacaktır.

ÇSB PERSONEL ALIMI ÜCRETLERİ

Aşağıdaki tabloda da belirtilen pozisyonlar için; tam zamanlı aylık brüt sözleşme ücreti, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendine göre istihdam edilenler için sözleşme ücret tavanının iki katı, üç katı ve dört katı olarak belirlenmiştir.

1 Yazılım Geliştirme Takım Lideri ve Çözüm Mimarı alımı ücreti 4 Kat,

1 Kıdemli Uygulama Geliştirme Uzmanı (.Net) alımı ücreti 3 Kat,

1 Veritabanı Yönetimi Uzmanı alımı ücreti 3 Kat,

1 Kıdemli Sistem Uzmanı alımı ücreti 3 Kat,

1 Kıdemli Ağ Uzmanı alımı ücreti 3 Kat,

2 Uygulama Geliştirme Uzmanı (.Net) alımı ücreti 2 Kat,

1 Uygulama Geliştirme Uzmanı (Java) alımı ücreti 2 Kat,

1 Sistem Uzmanı (Unix ve Linux) alımı ücreti 2 Kat olacak.

Sonuçlar ve duyuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum
İlgili Haberler