1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli 2019 Yılı Nakil Duyurusu
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli 2019 Yılı Nakil Duyurusu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personeli 2019 Yılı Nakil Duyurusu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personeli 2019 yılı nakil başvuru tarihleri ve kadrolar açıklandı. Personellerin nakil başvuru esasları ve şartlarına dair detaylara My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personelinin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 2 nci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi kapsamında görev yapan mühendis, mimar, şehir plancısı, veteriner hekim, jeomorfolog, fizikçi, kimyager, biyolog ve tekniker unvanlı personelin, yer değişikliği başvuru tarihleri ve kadrolar açıklandı.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI PERSONELİ NAKİL BAŞVURU ESASLARI

1 Haziran 2019 tarihi itibariyle zorunlu çalışma süresini tamamlayacak personelden yer değiştirme talebinde bulunacaklar, aşağıdaki bağlantıda yayımlanan listede ihtiyaç duyulan unvanların bulunduğu birimlerden en fazla 3 tercih yapacaklardır.

Yer değişikliği talebinde bulunacak personel, başvurusunu 8 - 15 Mart tarihleri arasında PBS internet adresindeki Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Talep Formunu doldurarak yapacak ve bilgisayar çıktısını imzalayarak görev yaptığı birime teslim edecektir.

Personel tarafından teslim edilen talep formu, birim amiri tarafından 18 Mart 2019 – 22 Mart 2019 tarihleri arasında incelenerek PBS internet adresi üzerinden onaylanacak ve en geç Nisan ayı bitimine kadar Personel Genel Müdürlüğüne gönderilecektir.

PBS adresi üzerinden yapılmayan, birim amirince onaylanmayan ve yukarıda belirtilen sürede Personel Genel Müdürlüğüne talep formu ulaştırılmayanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Personelin nakil talepleri, kadrosunun bulunduğu birimdeki personel ihtiyacı göz önüne alınarak değerlendirilecektir.

Başvuru iş ve işlemlerine ilişkin tüm aşamalar ile atama sonuçları, ilgili personel tarafından PBS internet adresinden takip edilecektir.

Memurlar nakil başvuru duyurusu için TIKLAYINIZ.

Kadrolar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler