1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alacak
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  Sözleşmeli Personel Alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel alımı yapacağını duyurdu.

A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yayımladığı ilan ile hem yazılı hem de sözlü sınav ile Mühendislik, mimarlık, Avukatlık ve uzmanlık mesleği olmak üzere toplamda 237 sözleşmeli personel alımı yapacak. Bakanlık tarafından yapılan sınavda 100 tam puan kabul edilecek ve en az 70 almak gerekecek. Alınacak olan sözleşmeli personelin aşağıda gösterilen tabloda belirtilen Unvanlar ile ilgili en az 4 yıllık eğitim ve öğretim verilen yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı için başvurular 11 Temmuz 2014 tarihinde başladı. Son başvuru tarihi ise 3 Ağustos 2014 olarak belirlendi. Aşağıda bulunan tabloda Hangi unvanlı sözleşmeli personelden kaş kişinin alınacağını görebilirsiniz.

I- SÖZLEŞMELİ PERSONELİN UNVANLARA GÖRE DAĞILIMI

UNVANI

ADEDİ

İnşaat Mühendisi

22

Makine Mühendisi

5

Elektrik-Elektronik Mühendisi

5

Harita Mühendisi

16

Jeoloji Mühendisi

6

Jeofizik Mühendisi

3

Şehir ve Bölge Plancısı

62

Mimar

60

Avukat

41

Uzman

17

TOPLAM

237

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.